Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Завершення навчального 2022-2023 року в «Університеті третього віку»

01.06.2023
КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Ось і пролунав останній дзвінок в «Університеті третього віку». Вітальне слово взяла директор комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» Олена БОГАЧОВА та привітала студенток із закінченням навчального року, висловила теплі побажання та вручила сертифікати про успішне закінчення курсу "Психологія" Студентки у свою чергу висловили подяку керівництву комунального закладу та особисто викладачу факультету «Психологія» Ользі КУРЗЕЛЬ за можливість проходити такий корисний і важливий курс, спілкуватися з однодумцями, отримувати нові знання та освоювати психологічну грамотність.

Після офіційної частини приступили до підбиття підсумків року, адже за 8 місяців студентки встигли познайомитися з техніками 13 видів арт-терапії: - лялькотерапія - метафоричні асоціативні зображення - тістопластика - ландшафтна арт-терапія - фототерапія - музична терапія - тілесна терапія - Фелт-терапія - Стоун-терапія - тканинна терапія - ізотерапія - терапія воском – казкотерапія. Було створено багато цікавих робіт: інсталяції, казки, малюнки, ляльки та інше. У своїх відгуках студентки зазначили, що за цей рік змогли не просто вижити в поточних умовах, а й стати міцнішими, гармонійнішими та мудрішими. Спромоглися виробити терпіння, якого раніше було не так багато, зробити своїми руками справжні шедеври, навчилися спілкуватися, легше переживати труднощі та постійні життєві зміни. Відчули себе однією сім'єю, помітивши, що, пропускаючи заняття (з поважних причин), сумували за ружнім колективом та цікавими практиками. Багато хто планує продовжити навчання на психологічному факультеті в новому навчальному році. Тож до нових зустрічей восени, друзі!

У навчальному 2022-2023 році в «Університеті третього віку» також завершивсяна факултетах «Медико-валеологічний» (м.Южноукраїнськ, 15 осіб), «Медико-валеологічний» (смт Костянтинівка, 15 осіб) та «Здоровий спосіб життя» (с.Іванівка та с.Панкратове, 29 осіб).

Чекаємо з нетерпінням наступного навчального 2023-2024 року!