Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Денний центр інформує

23.01.2023
Южноукраїнський міський центр соціальних служб

У громаді продовжує працювати  мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам які постраждали від домашнього насильства.  Фахівці денного центру соціально-психологічної  допомоги постраждалим від домашнього насильства в рамках мобільної бригади оперативно реагують на випадки насильства, які зафіксували працівники правоохоронних органів.  В січні здійснено  реагування  мобільної бригади, під час яких фахівцем із соціальної роботи проведено оцінку потреб постраждалої особи. За результатами з особами складено  індивідуальні плани заходів для усунення негативних наслідків насильства. Завдячуючи злагодженій роботі мобільної бригади послугами денного центру постраждалим від домашнього насильства  протягом січня  скористалися п’ять сімей. Для цих сімей надано соціально-психологічну та первинну правову допомогу. Для постраждалих осіб організовано психологічні консультації.

Також, в денному центрі  проводиться соціально-профілактична робота, а саме запобігання повторним випадкам насильства щодо постраждалої особи. Профілактична робота спрямована на формування нульової толерантності суспільства до домашнього насильства.  

Від початку війни практичний психолог проводить тренінги за програмою «Діти та війна: навчання технік зцілення» для дітей з родин внутрішньо переміщених осіб.