Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Шановні споживачі!

20.01.2023
Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

КП «ТВКГ» нагадує Вам, що згідно пп. 5 п.2 ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» індивідуальний споживач зобов’язаний сплачувати надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановлені відповідними договорами.

На період дії воєнного стану Кабінет Міністрів України своєю Постановою № 206 від 05 березня 2022 р. звільнив всіх українців від нарахування пені та штрафів за несвоєчасну сплату комунальних послуг. Але загалом оплату наданих послуг в Україні не відмінено. Виняток становлять люди, які втратили нерухомість унаслідок війни. Крім того, виїзд за межі України не звільняє громадян від сплати за надані комунальні послуги та за абонентське обслуговування.

Після нашої перемоги мати надію на списання боргів не варто. Тому, для запобігання накопичення заборгованості на Ваших особових рахунках КП «ТВКГ», вкотре звертається з проханням вчасно сплачувати за надані послуги, так як підприємство продовжує невпинно працювати на благо усієї громади і робить все можливе для забезпечення споживачів опаленням, гарячим та холодним водопостачанням та водовідведенням.

За необхідною інформацією звертатися за телефонами:

начальник служби розрахунку з абонентами  тел. 5-76-09

головний бухгалтер служби розрахунку з абонентами  тел. 5-46-02