Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Шановні керівники комунальних підприємств громади та голови ОСББ!

03.01.2023
Управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради

Відповідно до п. 3.1.4 Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання, затвердженої  Наказом  Міністерства  енергетики  23.11.2006  №456 (зі змінами), під час складання та погодження графіків з місцевими органами виконавчої влади для мінімізації збитків від їх застосування враховується суспільне значення споживачів, їх технологічні особливості, схеми електропостачання, у тому числі особливий порядок обмеження/відключення захищених споживачів.

Причиною дефіциту в енергосистемі України стали останні масштабні обстріли підприємств критичної інфраструктури, влучання в об’єкти енергетики країни.

Складна ситуація – не лише на об’єктах генерації, але й на трансформаторних підстанціях та магістральних лініях, які передають вироблену енергію споживачам.

На даний час у різних областях продовжуються як аварійні, так і стабілізаційні відключення. У енергосистемі України зберігається значний дефіцит.

Відповідно до протоколу №9 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради від 13.12.2022 було зазначено про необхідність неухильного дотримання режиму економії електроенергії підпорядкованими суб’єктами господарювання.

Заживлення об’єктів критичної інфраструктури – це питання національної безпеки. Воно контролюється на найвищому рівні держави і має неухильно забезпечуватись.