Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Відбулось засідання робочої групи з дотримання фінансової дисципліни під час здійснення нарахування та виплати грошових коштів членам ДФТГ №1

12.08.2022
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

11 серпня відбулось засідання робочої групи з дотримання фінансової дисципліни під час здійснення нарахування та виплати грошових коштів членам добровольчого формування Южноукраїнської міської територіальної громади №1 під головуванням Олексія Майбороди. 

Комісія була створена на виконання протокольного доручення, яке  було надане на засіданні виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради 08.06.2022, з метою забезпечення оптимального використання бюджетних коштів. 

На комісії були присутні заступники міського голови Сергій Горностай та Марія Дроздова, староста Іванівського старостинського округу Ігор Латій, начальник першого відділу ВРТЦК та СП Микола Живогляд, командир ДФТГ №1 Юрій Білий, члени комісії.

На комісії обговорили питання взаємодії добровольчого формування з органами місцевого самоврядування, налагодження співпраці із ЗСУ та правоохоронними органами у забезпеченні безпекових питань та громадського порядку.

З метою кадрової підтримки добровольчого формування Южноукраїнської міської територіальної громади №1 наступного тижня планується провести «круглий стіл» з керівниками підприємств, установ та організацій міста.