Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

1 червня – Міжнародний день захисту дітей та Всесвітній день батьків

01.06.2022
КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

1 червня – це не лише початок літа, а й день прекрасних родинних свят. Як відомо, на цей день припадає Міжнародний день захисту дітей, а також Всесвітній день батьків.

На жаль, сьогодення українських дітей та їх батьків пов’язано зі страшними речами – смертями, пораненнями, обстрілами, а також з бомбосховищами, підвалами, евакуаціями, життям на чужбині, неповноцінним навчанням.

Але все на світі має свій початок і кінець. Тож і війна рано чи пізно закінчиться і знову наступить мирне життя.

Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» вітає всіх дітей та їх батьків зі святом. Завдяки зусиллям адміністрації територіального центру та дідуся одного з вихованців було вручено 17 подарунків для створення святкового настрою вихованцям відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Нехай вони про війни і ворожнечі дізнаються лише з книг і ніколи не побачать ці біди знову наяву. Нехай дітям завжди світить сонце яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі для них сяятимуть мільйони красивих зірок....