Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

28.01.2022
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

26.01.2022 для суб’єктів підприємницької діяльності відбувся семінар – нарада за участю начальника Южноукраїнської ДПІ Головного управління ДПC у Миколаївській області.

До порядку денного семінару було  включено питання щодо надання роз’яснень про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО)  та програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) для платників єдиного податку.

Присутні на семінар – нараді суб’єкти підприємницької діяльності мали можливість послухати необхідну для них інформацію, отримати роз’ яснення та задати  необхідні питання начальнику Южноукраїнської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області.

Також, на семінар-нараді був присутній представник компаній розробників програмного забезпечення для роботи з ПРРО – ВчасноКаса, Чекбокс, Торгсофт, який для присутніх презентував їх характеристики та особливості застосування.

З метою отримання послуг щодо реєстрації, налаштування роботи вищевказаних ПРРО можливо звернутись до вище вказаного представника за телефоном – 067 511 23 94 Микола Олександрович.