Якщо підприємство змінило лише свою назву, керівництво може прийняти рішення поширити на працівників результати атестації робочих місць за умовами праці (на період її дії), яку провели на підприємстві з попередньою назвою. Обов’язковою умовою є те, щоб на підприємстві з новою назвою не змінилися умови праці.
Керівник повинен оформити таке рішення відповідним наказом підприємства. Отже, працівники збережуть установлені їм за результатами атестації пільги та компенсації за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці, зокрема право на пенсію за віком на пільгових умовах.
Відповідно до пункту 7 розділу І Державних санітарних норм та правил «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу», затверджених наказом МОЗ від 08.04.2014 р. № 248, умови праці — це сукупність факторів виробничого середовища і трудового процесу, які впливають на здоров’я і працездатність людини під час виконання нею трудових обов’язків.
Умови праці визначають устаткування, технологія, предмети та продукти праці, система захисту працівників, обслуговування робочих місць і зовнішні чинники, які залежать від стану виробничих приміщень, що створюють певний мікроклімат.
У разі, якщо на підприємстві змінили не лише назву, а й умови праці, або новоутворене підприємство (організація) не є правонаступником підприємства, що реорганізується, то в такому випадку потрібно обов’язково в найкоротший строк провести атестацію робочих місць за умовами праці.