Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Громадська організація «Федерація аматорських миколаївських театрів – ФАМТ» та модельна агенція «Glyanec» планує провести цикл безкоштовних тренінгів по розвитку жіночності – проект «Нова Ти!»

20.05.2021
Вознесенська районна рада Миколаївської області

З метою підвищення соціальної активності молоді, розвитку  лідерства та впевненості в собі серед дівчат 16-25 років, громадська організація «Федерація аматорських миколаївських театрів – ФАМТ» та модельна агенція «Glyanec» планує провести цикл безкоштовних тренінгів по розвитку жіночності – проект «Нова Ти!».

Тренінг відбудеться в чотирьох районах Миколаївської області, зокрема 22-23 травня в місті Вознесенську. Під час тренінгу планується провести фотосесію, психологічний міні-тренінг та експрес-навчаня для 20 дівчат з таких предметів – акторської майстерності, дефіле, фотопозування, основ макіяжу та перукарської майстерності. Фіналом проекту буде участь 20 дівчат, відібраних організаторами серед 80 учасниць,  в модному показі одягу «Мода поза параметрами» в Миколаєві – 19 червня.

Офіційний сайт проекту з анкетою на участь – http://novayati-glyanec.tilda.ws/

Проект впроваджується в рамках конкурсу мікрогрантів проекту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19» у межах спільного проекту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», ГО «МрійДій» у партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, Управління молодіжної політики Миколаївської ОДА, Громадською організацією «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива» і 19 бізнес-представництвами Миколаївщини.