Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Підготовка до нового навчального року у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

18.08.2020
КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) м.Южноукраїнська"

Кілька місяців поспіль однією з актуальних та тривожних тем для суспільства є пандемія коронавірусу.

З середини березня і по сьогоднішній день роботу відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» призупинено.

1 вересня 2020 року відділення розпочне свою роботу за певних умов та з обов’язковим дотриманням загальних правил під час роботи в період карантину.

До нового навчального року у відділенні реабілітації виконано роботу по благоустрою як всередині приміщень, так і на території, прилеглій до установи. Зокрема, за кошти з міського бюджету укріплено стіну, ліквідовано тріщину та виконано косметичний ремонт в кабінеті вчителя – реабілітолога, замінено трубу з водопостачання.

Велику благодійну допомогу реабілітаційна установа отримала від трудового колективу ПрАТ «Юженергобуд» (керівник Д. А. Литвиненко). Колектив власним коштом провів ремонт дорожнього покриття на території розташування дитячої реабілітаційної установи. Тепер діти, особливо ті, котрі пересуваються з допоміжними засобами, зможуть дійсно без перешкод рухатись по території закладу.

Вихованці та педагоги щиро вдячні за щедрість та небайдужість до проблем дітей з особливими потребами.