Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Колектив Южноукраїнської міської лікарні провів зустріч з народним депутатом України Олександром Лівіком

25.02.2019
КЗ «Южноукраїнська міська лікарня»

20.02.2019 р. фахівці лікарні вперше після отримання Южноукраїнським міським бюджетом субвенції з державного бюджету для реалізації інвестиційних програм і проектів щодо соціально – економічного розвитку міста зустрілися з народним депутатом України Олександром Лівіком.

Комунальний заклад «Южноукраїнська міська лікарня» є лікувально-профілактичним закладом, який працює, як важлива ланка єдиної системи радіаційної безпеки об'єктів ядерно-паливного циклу України. Лікарня входить до складу Вознесенського госпітального кругу. Профіль лікарні визначено як лікарня інтенсивного лікування першого рівня.

За сприянням Олександра Лівіка отримано коштів державного бюджету на суму 36,5 млн. грн. На ці кошти значно поліпшено матеріально - технічну базу закладу - придбано сучасне медичне обладнання та апаратура. На даний момент планується придбання та установка комп’ютерного томографа, санітарного автомобіля, відео ендоскопів, електрохірургічного блоку з набором інструментів, системи забезпечення медичними газами та інших медичних сучасних приладів. Усього планується освоїти фінансування з державного бюджету на модернізацію лікарні в розмірі 56 млн. грн.

В ході зборів Олександр Лівік сердечно привітав колектив лікарні з ювілеєм, позначив подальші напрямки розвитку діяльності лікарні, наголосив, що заклад є найліпшим перспективним лікувальним закладом в регіоні. Особливо підкреслив важливість збільшення та збереження кадрового потенціалу, соціальний захист, у тому числі молодих лікарів, готовність до роботи в умовах триваючий реформи системи охорони здоров’я м. Южноукраїнська.

Детально проаналізував роботу підрозділів закладу, в ході жвавої дискусії намічено шляхи та завдання з підвищення ефективності роботи Южноукраїнської міської лікарні в рамках Вознесенського госпітального округу в якості лікарні інтенсивного лікування першого рівня. Особо підкреслив важливість зваженого підходу в сучасних суспільно – політичних реаліях, необхідність стабільності розвитку держави, зміцнення ії європейського вибору.

Ще раз було наголошено, що при активної співпраці та підтримки народного депутата України Олександра Лівіка здоров’я населення завжди буде під надійним захистом медичних працівників КЗЮМЛ!