Дозволити заміну Двух старих кіосків « ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ» біля магазину «Сільпо», (Видачу паспортів прив’язки), на вже 3 роки,як виготовлений Новий сучасний павільйон. https://postimg.cc/gwpfhKPq
Вже більше 3х років пройшло,як я Зварич Михайло Володимирович виготовив павільйон із сучасних матеріалів і по новітнім модульним технологіям,а фасад із Алюмінієвих композитних панелей.Ескіз ОДНОГОЛОСНО погоджений на спільному засіданні координаційної комісії з питань розвитку підприємництва ЮМР та архітектурно-містобудівної ради(витяг з протоколу №6-17 від 14.09.2017р.) і виданого паспорту прив’язки на тимчасову споруду комплекс з двох торгівельних павільйонів №46-17 від 29.08.2017р. терміном тільки по 05.02.2019року,хоч заява була на 5років.Паспорт прив’язки був виданий на два суміжні участки,на яких були розміщені два кіоски періодичних видань.Щоб все було законно, за час дії паспорту прив’язки вирішувалось питання по подовженню сервітуту на земельну ділянку під одним із кіосків,що і було позитивно вирішене згідно рішення Южноукраїнської міської ради від 05.10.2017р. за №869 і договору особистого строкового сервітуту,який видали чомусь з затримкою тільки 31.01.2018р. терміном на 3 роки по 31.01.2021р.
На сесії міської ради при вирішенні питання по терміну строкового сервітуту депутати погодили подовження сервітуту на 3 роки із вимогою за чей час замінити данну споруду на новий сучасний павільйон.Але при спробі в 2019р.замінити данні кіоски на новий павільйон мені не дозволили це зробити мотивуючи тим,що треба почекати закінчення дії мораторію,який прийняли 19.04.2018р.після данних рішень сесій.Мене пригласили на комісію в міськвиконком і запропонували,щоб не визивати в місті ажіотаж через те,що не виконуються рішення про мораторій по розміщенню тимчасових споруд по пр. Незалежності,відтермінувати розміщення данного нового сучасного павільона до вирішення цього питання. Але виходить,що рішення про мораторій суперечить раніше прийнятому рішенню по заміні кіосків,про що депутати також наполягали на сесії. Так як при виготовленні проекту павільйона (після одноголосно погодженого ескізу)вирішувались додаткові питання,які не піднімались архітектором до одноголосно погодженого ескізу і не було запропоновано типових проектів павільйонів,тому не встиг встановити новий павільйон за час дії паспорта прив’язки. Зауважу,що при виготовленні проекту на новий павільйон,я врахував рекомендації постійної комісії міської ради з питань ЖКГ,торгівельного обслуговування, будівництва, інновацій та інвестицій і винесенних на розгляд і підтриману депутатами на 7 сесії Южноукраїнської міської ради,яка відбулася 03.03.2016р. «Рекомендувати провести роботу з власниками всіх тимчасових споруд,які розміщені в районі супермаркету «Сільпо» та запропонувати їм спільними зусиллями замінити кіоски на більш сучасний суцільний торгівельний павільйон з окремими входами.» І мені відомо,що у відповідь на листи Южноукраїнської міської ради з рекомендаціями по заміні кіосків на один суцільний торгівельний павільйон всі,крім одного власника, дали згоду на участь в засіданнях архітектурної комісії при обговоренні шляхів вирішення данного питання.
Я завжди приймав активну участь в громадських слуханнях і житті міста і активно підтримав видвинуту позицію депутатського корпусу та міської ради по приведенню до охайного вигляду споруд біля магазину «Сільпо».Тому я виготовив павільйон по модульним технологіям,які застосовуються при розміщенні тимчасових споруд в містах Дніпро, Київ та інших областних центрах, що дозволяє,при бажанні сусідніх кіосків розширяти його в одному архітектурному рішенні,а також змінювати при необхідності фасади і зовнішний вигляд.Також врахував думку «Атомсервіс»,що данне модульне будівництво знімає питання по юридичному оформленні.Кожен модульний блок може мати свого власника,а в цілому бути,при бажанні,єдиним майновим комплексом. Паспорт прив’язки закінчився 05.02.2019р.,і офіційно подовжити паспорт прив’язки не зміг,так як ЦНАП навіть не приймав документи на подовження його,мотивуючи забороною,згідно мораторію.Хоча був дійсний сервітут під одним з кіосків по 31.01.2021р. Ще зауважу,що раніше паспорти прив’язки подовжували також згідно рішень міської ради,якщо подовжувався договір сервітуту.Доводжу до відома,що за земельні ділянки під обома кіосками я сплачував до кінця 2021р. також подавав неодноразово прохання про офіційне вирішення питання по розміщенню данного павільйона,але Пройшло вже більше 3х років і до цих пір не можу встановити та офіційно працювати,надавати робочі місця і послуги по розповсюдженню періодичних видань та супутньої продукції, хоча(після одноголосно согласованого ескізу) витратив великі кошти на виготовлення нового сучасного павільону, хіба можна так маніпулювати обставинами?
До мене часто звертаються громадяни нашого міста,яким подобається торгова діяльність,якою я займаюсь.Тому прошу підтвердити свою думку підтримавши данну петицію. Тим паче,що розміщення данних кіосків періодичних видань враховано після громадських слухань і затверджено розробником в новому генеральному плані ще в 2015р.,про що значиться в листі розробника генерального плану до Южноукраїнської міської ради №212 від 07.04.2015р. і листа Южноукраїнської міської ради мені ФОП Зварич М.В. за №12/02-33/1362 від 14.04.2015р.
Дуже прошу підтримати дану петицію по розміщенню нового вже виготовленого павільйону для торгівлі періодичними виданнями та супутньою продукцією біля магазину «Сільпо». https://postimg.cc/gwpfhKPq
Прізвище, ім'я, по батькові автора (ініціатора): Зварич Михайло Володимирович
Статус: Закрита
Дата початку збору підписів: 18.10.2022
До кінця збору підписів залишилось: 0 днів
Станом на
22.12.2024 09:02 петицію підписали
60 осіб з
500 необхідних.
Показати