ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
З 02.06.09 по 05.06.09 – на святково прикрашеному кульками та прапорцями спортивному майданчику дошкільного навчального закладу № 3 «ВЕСЕЛКА» вперше пройшов Олімпійський тиждень. Спортивне свято організувала вихователь з фізичної культури Єльнікова Людмила Олексіївна. Мета заходу – це, перш за все, широке залучення вихованців до занять фізкультурою та спортом, пропаганда олімпійського руху та здорового способу життя. О дев’ятій ранку, на подвір&rsq...

