Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ |  Зустріч з родинами загиблих учасників бойових дій  та учасниками бойових дій, які під час антитерористичної операції отримали інвалідність
AA

 Зустріч з родинами загиблих учасників бойових дій  та учасниками бойових дій, які під час антитерористичної операції отримали інвалідність

В Україні зростає число сімей, які через конфлікт на сході втратили сина, батька, брата, рідну людину, а ще й єдиного годувальника. Ці сім’ї потребують  підтримки, адже залишилися зовсім беззахисними в своїй біді.

Напередодні Дня захисника Вітчизни в управлінні соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради відбулася  зустріч з родинами загиблих учасників бойових дій  та учасниками бойових дій, які під час антитерористичної операції отримали інвалідність.

Зустріч тривала у теплій атмосфері з чашкою чаю з солодощами: спілкувалися, розказували про себе та свої сім’ї.

Одна з таких сімей – родина  Горобець, яка у жовтні 2014 року втратила сина та брата. Сергій Валерійович Горобець народився 03.12.1986 у м.Вільногірськ Верхньодніпровського району Дніпропетровської області. Пішов захищати незалежність та територіальну цілісність України  військовослужбовцем військової частини - польова пошта В5509, мав військове звання - молодший сержант. Під час виконання бойового завдання в результаті пострілу сепаратистського снайпера поблизу м.Горлівка Донецької області загинув. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступення.

Друга з таких сімей –родина Буйновських, яка  у січні 2015 року втратила чоловіка, батька, сина та брата.  Ігор Анатолійович Буйновський  був єдиним годувальником для своєї дружини, дітей. Народився  Ігор Анатолійович 14.02.1968 в с.Іванівка Арбузинського району Миколаївської області. Добровільно пішов захищати цілісність України.  Мав  звання - рядовий. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступення.

Ще одна родина у місті Южноукраїнську зазнала горя-родина Гончарук. Микола Павлович був також єдиним годувальником у сім’ї. Народився він 05.10.1984 у с. Голики Славутського району Хмельницької області. Був військовослужбовець військової частини – польова пошта В2304,  мав звання - рядовий. 21.05.2015 під час вогневого зіткнення з противником та обстрілу з важкої артилерії взводного опорного пункту поблизу м.Горлівка Донецької області загинув. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступення.

 Смерть рідної людини – це завжди велике горе. Смерть у ці сім’ї прийшла  «раптом». Психологічно  пержити це дуже важко, так як людина відчуває біль і гіркоту втрати. Тому всі служби виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради здійснюють різну підтримку цим сім’ям.

На зустріч були  запрошені  також учасники бойових дій, які отримали інвалідність під час антитерористичної операції.

Під час зустрічі начальник управління  соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці  Южноукраїнської міської ради розповіла про роботу управління з питання соціального захисту населення, жінки та матері  загиблих учасників бойових дій розповіли про своє життя та проблеми. Учасник бойових дій Білоус Андрій  порадував гарною звісткою, у нього  два місяця тому народився син, який виросте надійним захисником нашої держави, тому у  Андрія  зараз приємний клопіт.

Наприкінці зустрічі сім’ям були вручені продовольчі набори, які у свою чергу подякували всім працівникам управління за підтримку і допомогу.

Відчути увагу і піклування у важкі хвилини життя  важливо для кожної  людини

Читайте також

Засідання координаційного центру підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

26 вересня 2023 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих орга...

Порядок отримання грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Порядок отримання  грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрі...

Увага!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Якщо Ви внутрішньо переміщена особа і шукаєте роботу або плануєте прийняти участь у створенні чи роз...

Засідання комісії

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

20.09.2023 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М...

Про внесення змін до  Порядку обчислення середньої заробітної плати затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8.02.1995 № 100

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Зміни до порядку обчислення середньої заробітної плати, запроваджені постановою Кабінету Міністрів У...