Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Зручний пошук медикаментів
AA

Зручний пошук медикаментів

Завдяки злагодженій роботі міської влади, керівникам аптечних закладів та волонтерам  на території Южноукраїнської міської територіальної громади значно покращився стан, щодо забезпечення населення медикаментами.  В першу чергу знизилось напруження в зв’язку практичною відсутністю в минулому періоді препаратів для лікування: цукрового діабету, щитоподібної залози, серцево судинної системи, гіпертонічної хвороби.

Запаси аптечних закладів поповнились препаратами для  зниження тиску, інсулінів усіх видів, заспокійливими препаратами, препаратами гормоно замісної терапії. 

На даний час в мережі аптечних закладів «Ліки України»  в наявності L- тироксин 100мг,  еутирокс 100мг, 150мг, ліки для онкохворих.

Практично всі аптечні заклади приймають індивідуальні замовлення на необхідні медичні препарати,  та при їх надходженні повідомляють пацієнтів.

В разі нагальної потреби відсутніх лікарських препаратів, для їх пошуку радимо, по можливості, користуватися інтернет-ресурсами (веб сайтами), наприклад https://tabletki.ua/, які показують наявність тих чи інших необхідних ліків в аптечних закладах міста на момент пошуку.

Це зручно, так як інформація про наявність лікарських засобів по аптеках постійно поновлюється.

Читайте також

Захлинулися водою, вдарило блискавкою, втратили свідомість: основні міфи про домедичну допомогу

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

В умовах повномасштабної війни надзвичайно важливо вміти правильно надавати домедичну допомогу. Вчас...