Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Запровадження та функціонування системи електронної реєстрації декларацій
AA

Запровадження та функціонування системи електронної реєстрації декларацій

Шановні мешканці громади!

З 01.07.2021 впроваджено проект реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (далі-декларація) через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України.

Відтепер послугу з реєстрації декларації відповідності матеріально- технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці можливо отримати безоплатно протягом 5 робочих  днів з дня отримання декларації у спосіб :

  1. особисто, в тому числі через представника за довіреністю ( з посвідченням особи)
  2. поштою
  3. через Портал електронних сервісів Мінекономіки (https://my.gov.ua/info/service/byservicescope-2/5085/details) у всіх регіонах України, в тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему Держпраці.

Результатом надання послуги є реєстрація декларації (відмітка на бланку декларації).

Підстави для відмови  в наданні послуги :

  1. подання неповного пакету документів.
  2. недостовірність поданих документів чинному законодавству.

 

Процедура надання адміністративної послуги з реєстрації декларації відповідності матеріально- технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці визначена Законом України «Про охорону праці» та постановою КМУ № 1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

 

Читайте також

Реєструйте своє майно вчасно!

Центр надання адміністративних послуг

Шановні мешканці громади! Нерухоме майно є одним з основних засобів збереження та накопичення кап...