Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Взяли участь у заході громадської організації «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» в Миколаївській області
AA

Взяли участь у заході громадської організації «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» в Миколаївській області

8 серпня 2024 року в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулася зустріч з представниками всеукраїнської  громадської організації «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» в Миколаївській області з матерями та дружинами  загиблих, зниклих безвісти військослужбовців та тих що знаходяться в полоні. Головною метою роботи громадської організації є гуртування жінок, психологічна підтримка жінок, як професійна так і за методикою «рівний-рівному». Обговорили питання створення ініціативної групи громадської організації «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» в м. Южноукраїнськ.

Директор Южноукраїнського міського центру соціальних служб Алла ДИЗИК розповіла присутнім про створення в Южноукраїнській міській територіальній громаді СЕРВІСНОГО ОФІСУ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, який входить до структури Центру соціальних служб. Фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб проводить консультації щодо державних та місцевих програм з підтримки ветеранів та членів їх сімей, отримання пільг та виплат, порядку отримання статусів, реалізації права на житло,  здобуття освіти, можливостей отримання медичної допомоги, оздоровчої реабілітації тощо. У приміщенні Центру соціальних служб також надаються консультації практичного психолога щодо покращення емоційного стану та допомога в адаптації до цивільного життя. Консультації надаються  індивідуально та дистанційно.

 

Читайте також

Мінімальна зарплата у 2025 році

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

Законом України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX розм...

Про укладання колективних договорів у Южноукраїнській міській територіальній громаді станом на 01.01.2025

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

На 83 підприємствах, установах та організаціях Южноукраїнської міської територіальної громади укладе...

Ейджизму – НІ!

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

Дискримінація за віком (ейджизм) донедавна була досить поширеним явищем в Україні. Зокрема, під час...

На Соціальному порталі Мінсоцполітики запрацював сервіс подання заяви про забезпечення засобом реабілітації. Роз’яснюємо, хто ним вже може скористатися та які є інші способи

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

Так, подати заяву на soc.gov.ua можуть усі, хто пройде оцінювання повсякденного функціонув...

Відповідальність громадян при зверненні за призначенням державних соціальних допомог

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

Громадяни звертаючись до органів соціального захисту населення за призначенням державних соціальних...