Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Вулична акція «СТОП Наркотик!»
AA

Вулична акція «СТОП Наркотик!»

9 серпня з нагоди  Дня молоді в Україні, Южноукраїнський міський центр соціальних служб спільно з Южноукраїнською міською організацією Товариства Червоного Хреста України поліцією   провели вуличну акцію «СТОП Наркотик!», метою якої було  попередження розповсюдження наркотичних речовин в  Южноукраїнській міській територіальній громаді.    

Молодь, підлітки, які долучилися до акції   зафарбовували написи на будівлях міста, які  наркозалежні  залишають один для одного, приманюючи цими написами й тих , хто ще вагається між вживанням або не вживанням наркотичних речовин.

Формуючи здоровий спосіб життя у  своїх дітей батькам завжди слід пам’ятати про небезпеку, яку несуть написи на будівлях. Залежність, яка виникає у молоді внаслідок вживання наркотичних речовин – небезпечне захворювання, яке пов’язане з деградацією особистості.  Проблема вживання наркотичних засобів  молоддю є однією з найбільш актуальною  на сьогоднішній день.

Поборимо її разом. Скажи: «СТОП Наркотик!»


 

Читайте також

Молодь проти насильства

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

5 грудня на базі Південноукраїнського професійного коледжу в рамках Всеукраїнської інформаційно...

Южноукраїнським міським центром соціальних служб проведено конкурс серед дітей з інвалідністю «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

З грудня визначено Міжнародним днем людей з інвалідністю, тож напередодні Южноукраїнський міський це...