Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Вшанування пам'яті працівників, які загинули на виробництві
AA

Вшанування пам'яті працівників, які загинули на виробництві

Сьогодні, 28 квітня 2022 року, у Всесвітній день охорони праці, представники управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» та ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» вшанували пам'ять та поклали квіти до Меморіальної дошки на Алеї загиблим на виробництві.

Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних ризиків, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. Україна несе великі втрати в цій війні і ці втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях.

Так, з початку збройної агресії російської федерації станом на 12 квітня (останні офіційні дані) Держпраці зареєстровано 110 нещасних випадків на виробництві, що підлягають спеціальному розслідуванню, в яких постраждав 191 працівник, у тому числі 115 зі смертельним наслідком.

При виконанні трудових обов’язків через активні бойові дії поранено 44 працівники, загинуло 50 осіб.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять працівників, які загинули на виробництві, як в мирний час, так і під час воєнного стану, у тому числі 38 загиблих наших колег унаслідок влучання ракети в будівлю Миколаївської обласної державної адміністрації.

 

 

Читайте також

Засідання комісії

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

29.05.2023 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М...

Уряд затвердив правила створення Комісій з розгляду питань компенсації за знищене житло

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Кабінет Міністрів України затвердив Примірне положення про Комісію з розгляду питань щодо надання ко...