Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Візуалізація даних податкової накладної
AA

Візуалізація даних податкової накладної

Южноукраїнська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує платникам податку на додану вартість (далі – ПДВ) про можливість відслідковувати всю інформацію про коригування податкових накладних (далі – ПН)  з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування  кількісних і вартісних показників.

Новий сервіс створений з метою недопущення платниками податку помилок при складанні РК до ПН.

Сервісом можна скористатися в приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету у розділі «ЄРПН». За заданими параметрами пошуку податкової накладної відображається остаточний розрахунок з урахування всіх послідуючих зареєстрованих до неї розрахунків коригування за такими параметрами: «Реєстраційний номер»; «Ознака документа (ПН-0, РК-1)»; «Номер документа»; «Дата складання документа»; «Причина коригування (РК)»; «Номер рядка ПН (номер рядка ПН, що коригується)»; «Номер рядка в xml файлі»; «Обсяги постачання без ПДВ»; «Кількість (ПН, гр.6)»; «Ціна (ПН, гр.7)»; «Зміна кількості (РК, гр.7)»; «Ціна зазначена в гр. 8 РК»; «Зміна ціни (РК гр.9)»; «Кількість зазначена в гр.10 РК»; «Код товару згідно з УКТ ЗЕД (ПН/РК)»; «Код послуги згідно ДКПП (ПН/РК)»; «Ознака імпортованого товару (ПН/РК)»; «Код ставки (ПН/РК)»; «Код одиниці виміру (ПН/РК)»; «Назва одиниці виміру»; «Зведена ПН/РК до зведеної ПН»; «Причина з якої не підлягає ненаданню отримувачу»; «Опис товару/послуги».

У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом, платники податків мають можливість звернутися до ДФС за телефоном: 0-800-501-007.

 

Читайте також