Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі
AA

Виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

При Южноукраїнському міському центрі соціальних служб продовжує функціонувати мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

24 січня членами мобільної бригади було здійснено виїзд в чотири сім’ї, які проживають у Костянтинівському  старостинському окрузі.

Фахівцями із соціальної роботи центру соціальних служб Бондар Тетяною і Сірою Ольгою проінформовано постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг. Громадянам роз’яснено їх права, визначені законом, можливості отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання. Кривднику Р. та постраждалій П. роз’яснено питання щодо можливості проходження корекційної програми на добровільній основі.

Крім того, мобільною бригадою відвідана сім’я К., щодо якої отримано повідомлення про неналежне виконання батьками своїх обов’язків. Представником служби у справах дітей Сербенко Анною проведено роз’яснювальну бесіду з матір’ю дітей щодо виправлення ситуації, яка склалася в родин.  З метою надання можливості батькам привести до ладу помешкання, облаштувати місця для навчання та дозвілля дітей жінку проінформовано про можливість влаштування дітей в КЗ ЦСПРД.

 

 

 

Читайте також

Патронатна сімя

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

16 березня поточного року на базі  Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центр...

Формуємо здоровий спосіб життя

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

16 березня в рамках проведення місячника до Всесвітнього дня здоров'я фахівцем із соціальної роб...

Зустріч з лікарем

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

15 березня з метою організації додаткових заходів з профілактики алкоголізму і наркоманії,в рамках п...

До уваги дружин військових ЗСУ!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Щоб допомогти жінкам та  коханим, які чекають своїх чоловіків з війни в Южноукраїнському місько...