Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відпочиваємо та навчаємося
AA

Відпочиваємо та навчаємося

 

 

 

 

 

 

Заклади загальної середньої освіти

ЛИПЕНЬ

Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Захисників Вітчизни

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

«Вчимося  малювати…»

Заняття для початківців.

 Юрковська О.П. ,

каб № 301, 04.07.2022р. , 10.00

Спортивні змагання, ігри, естафети

Болотова А.П., шкільний стадіон, 12.07.2022, о 09.00 год.

Спортивні змагання, ігри, естафети

Болотова А.П., шкільний стадіон, 19.07.2022, о 09.00 год.

Спортивні змагання, ігри, естафети

Болотова А.П., шкільний стадіон, 26.07.2022, о 09.00 год.

Спортивні змагання, ігри, естафети

Болотова А.П., шкільний стадіон, 05.07.2022, о 09.00 год.

Екскурсія до Світлиці

Гарага Л.В., шкільна Світлиця,

13.07.2022,о 10.00 год.

Спортивні змагання, ігри, естафети

Болотова А.П., шкільний стадіон, 21.07.2022, о 09.00 год.

Екскурсія до Світлиці

Гарага Л.В., шкільна Світлиця,

27.07.2022, о 10.00 год.

Виготовлення українських оберегів

Беляк Т. О. каб. 103 , 06.07.2022 о 10.00 год.

Спортивні змагання, ігри, естафети

Болотова А.П., шкільний стадіон, 14.07.2022, о 09.00 год.

Ігри на свіжому повітрі

Іпатенко О.В., шкільна площа, 22.07.2022, о 10.00 год.

Спортивні змагання, ігри, естафети

Болотова А.П., шкільний стадіон, 28.07.2022, о 09.00 год.

Спортивні змагання, ігри, естафети

Болотова А.П., шкільний стадіон, 07.07.2022, о 09.00 год.

 

 

 

Ігри на свіжому повітрі

Іпатенко О.В., шкільна площа, 08.07.2022, о 10.00 год.

 

 

 

Южноукраїнська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

Виготовлення українських оберегів

Литвин О.С., каб. 108,

08.07.2022, о 10.00 год.

Створення тематичної композицій із квітів на тему «Літні фантазії»

Литвин О.С., каб.  108,

15.07.2022, о 10.00 год.

Майстер клас з прикрашання імбирного печива на тему

 «Веселі канікули»

Литвин О.С., каб. 108,

22.07.2022, о 10.00 год.

Майстер-клас з виготовлення лежаків для тварин з речей,

що були у вжитку

Литвин О.С., каб. 108 ,

29.07.2022, о 10.00 год.

Тиждень «Алтимат фрізбі»

учителі фізичної культури,

шкільний стадіон, 04.07 -08.07.2022., о 09.00 год.

 

 

Спортивні змагання, ігри, естафети

учителі фізичної культури , шкільний стадіон,

11.07-15.07.2022., о 09.00 год.

Тиждень волейболу

учителі фізичної культури,

шкільний стадіон,

18.07-22.07.2022, о 09.00 год.

Тиждень бадмінтону

учителі фізичної культури,

 шкільний стадіон,

25.07-29.07.2022о 09.00 год.

Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

Граємо у  розвиваючі ігри,  розгадуємо головоломки

Ляпало А.С., шкільний майданчик,

04.07.2022, о 10.00 год.

Шахи

Ляпало А.С., шкільний майданчик,

11.07.2022, о 10.00 год.

Рухливі ігри

Бесараб Н.Л.,спортивний майданчик,

18.07.2022,  о 10.00 год.

Розважальна програма

«Завжди всім весело!»

Ляпало А.С. ,шкільний майданчик,

25.07.2022 о 10.00 год.

Майстер-клас виготовлення «Зайчика»

Ляпало А.С.,  шкільний майданчик 05.07.2022, 10.00 год.

 

Інтелектуальні ігри та конкурси

Ляпало А.С., шкільний майданчик,

12.07.2022, о 10.00 год.

Квест «Мауглі»

Ляпало А.С., шкільний майданчик,

19.07.2022,  о 10.00 год.

Майстер-клас з виготовлення іграшки « Антістрес»

Ляпало А.С. , шкільний майданчик,

26.07.2022, о 10.00 год.

Вивчення пісні

«Ой.у лузі, червона калина»

Бродовська Т.К.,

шкільний майданчик,

05.07.2022 о 10.30 год.

Малюємо для ЗСУ

Ляпало А.С.,  шкільний майданчик,

13.07.2022, о 10.00 год.

Веселі старти

Бесараб Н.Л., спортивний майданчик

20.07.2022 о 10.00 год.

«Оздоровчі вправи полюбляю я»  Бесараб Н.Л. , спортивний майданчик,

27.07.2022, о 10.00 год

Майстер-клас домедична допомога Пінчукова С.Ю.,  

шкільний майданчик

 06.07.2022,  о 10.00 год.

Ігрова програма «Весела карусель»  Ляпало А.С. Пінчукова С.Ю.,

шкільний майданчик,

14.07.2022,  о 10.00 год.

Майстер-клас « Браслети для воїнів»  Ляпало А.С.,  шкільний майданчик,

21.07.2022  о 10.00 год.

Естафети «Ми спортивна команда» Бесараб Н.Л., 

спортивний майданчик

28.07.2022, о 10.00 год.

 

Малюнок на асфальті «ЛюблюУкраїну!».

 Ляпало А.С.,шкільний майданчик,

07.07.2022, о 10.00 год.

 

 

 

 

Український дитячий фольклор (літній цикл),

 Бродовська Т.К,

шкільний майданчик,

07.07.2022,  о 10.30 год.

 

 

 

Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

Мастер-клас «Оригамі» Сандуленко Л.М.,  каб.214,

04.07.2022., о 09:00 год.

 

Спортивні ігри з м’ячем

Кришка П.В., шкільний стадіон, 12.07.2022, о 10:00 год.

 

Спортивні ігри з м’ячем

Кришка П.В., шкільний стадіон, 19.07.2022, 10:00 год.

 

 

Спортивні розваги для розвитку сили та спритності

Лановенька І.В.,шкільний стадіон, 26.07.2022, о10:00 год.

 

 

Курси з вивчення української мови «Говоримо українською»

Васильченко І.В.

05.07. 2022, 07.07.2022,

о 11.00 год. , онлайн

 

Групова арт-терапія

Кісельова І.В., каб.205,

14.07.2022, о 11:00 год.

 

Групова арт-терапія

Кісельова І.В., каб.205,

21.07.2022, о  11.00 год.

 

Групова арт-терапія

Кісельова І.В., каб.205,

28.07.2022, о  11.00 год.

 

 

 

 

Конкурс малюнків

«Шануємо тебе,

український солдате»

 Брайко О.Б, 08.07.2022,  онлайн .

 

Вправи з зальної

фізичної підготовки

Котик О.В.,  шкільний стадіон

15.07.2022,  о 10:00 год.

 

Загально розвиваючі вправи вдома Котик О.В.,

21.07.2022,  о 10:00 год., онлайн

Конкурс малюнків

«Шануємо тебе,

український солдате»

Тарасова Л.О,

29.07.2022, онлайн

 

Конкурс малюнків

«Шануємо тебе,

український солдате»

Тарасова Л.О,

 15.07.2022, онлайн

 

Конкурс малюнків

«Шануємо тебе,

український солдате»

Тарасова Л.О,

22.07.2022, онлайн

Спортивні естафети

Кукса Н.М. , шкільний стадіон, 29.07.2022, 10:00 год.

Южноукраїнська гімназія №1

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

Спортивно-ігрова програма «Естафета здоров’я»

для учнів 5(9)-А кл.

Кристофоль А.О.,

спортивний майданчик гімназії, 06.07.2022,  о 10:00 год.

 

Конкурс малюнків на асфальті «Сонце, літо, я!»

для учнів 3(7)-В кл.

Кристапчук О.П., подвір’я гімназії, 14.07.2022, о 09:00 год.

Тренінг «Людина починається з добра»

(Добровська А.Л., каб. 119,

18.07.2022 , о 10:00 год.

Конкурсно-розважальна програма «Лісові Робінзони»

Ветушко О.П., територія гімназії, 27.07.2022 о 08:00 год.

Участь у онлайн- проєкті

«Make Education not War» (психологічна підтримка українських дітей та вчителів)

Кристофоль А.О.,

Алєксандрова О.Є.,

протягом літа за окремим планом

Робота народного художнього колективу «Адажіо»

Янкул Л.В., каб.111,

протягом тижня

Участь у онлайн- проєкті «Make Education not War» (психологічна підтримка українських дітей та вчителів)

 Кристофоль А.О., Алєксандрова О.Є. протягом літа за окремим планом

Участь у онлайн- проєкті «Make Education not War» (психологічна підтримка українських дітей та вчителів)

 Кристофоль А.О., Алєксандрова О.Є.

протягом літа за окремим планом

Галерея поробок

«Фантазії літа» для учнів 5(9)-Б кл

Кажан С.І., каб.102,

протягом тижня

 

 

 

Костянтинівський заклад загальної середньої освіти

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

«Літературна вітальня»

Задорожнюк Л.І., каб. 202,

04.07.2022,  о 10.00 год.

Спортивні змагання

Різун С.Г., спортивна зала,

12.07.2022,  о 10.00 год.

Гурток «Футбол»

Чебан О.О., шкільний стадіон,

19.07.2022, о 10.00 год.

Гурток «Чарівний пензлик» Богославець В.М.,

 28.07. 2022, о 11.00 год.

«Цікава історія»

Жупікова О.С., каб.205,

08.07.2022,  о 10.00 год.

Естафети «Хто спритніший»

Чебан О.О., шкільний міні стадіон 15.07.2022.,  о 09.00 год.

«Бджілки трудівниці»,

(виготовлення іграшок)

Різун С.Г., майстерня,

21.07.2022,.о 10.00 год.

Спортивний гурток «Волейбол» Чебан О.О. , спортивна зала,

28.07.2022, о 11.00 год.

Іванівський заклад загальної середньої освіти

І тиждень

ІІ тиждень

ІІІ тиждень

ІV тиждень

Віртуальні екскурсії

з біології та географії

Ягніченко Л.А., Іванівський ЗЗСО

05.07.2022, о 10.00 год.

Волейбол. Розучування та закріплення елементів з волейболу. Ягніченко М.М.,спортивна зала

15.07.2022,  о 10.00 год.

Розучування народних ігор.

Остапенко А.В.,

 спортивний майданчик

12.07.2022, о 10.00 год.

Акція «Напиши листа захиснику» Шевченко Л.М.,

22.07.2022 , о 10.00 год.

 

 

 

Виготовлення оберегів

«Янгол для солдата»

Отношенко В.О.

25.07.2022,  о 10.00 год.

Читайте також

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання та зміну назви Іванівського закладу загальної середньої освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання (зміну ти...