Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відбулося навчання з питань охорони праці
AA

Відбулося навчання з питань охорони праці

26 лютого 2018 року у залі засідань департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради відбулося навчання з питань охорони праці. Навчання проводив спеціаліст ДП «Миколаївський експертно-технічний центр» Плєшков Віктор Валентинович.

Представники виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради, управління екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнської міської державної лікарні ветеринарної медицини, комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня», комунальних підприємств «Бюро технічної інвентаризації», «Служба комунального господарства», «Критий ринок», ДП ДАК «Ліки України», ДПТС «Квант» ПрАТ «Атомсервіс», ТОВ «Южноукраїнський ринок», ТОВ «РемСтрой-Груп» освоїли основні правила техніки безпеки на підприємстві, в установі, організації, ознайомилися з переліком обов’язкової документації з питань охорони праці, Положенням про навчання та розслідування нещасних випадків на підприємстві.

За результатами навчання було проведено перевірку знань відповідальних осіб за охорону праці на підприємствах, в установах та організаціях згідно з вищевикладеною програмою.

Читайте також

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...

Відбулася відеоконференція «Підтримка військовополонених, які повернулися з полону та дотримання прав родин Захисників, які зникли безвісти, потрапили у полон або загинули»

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

29.11.2023 відбулася відеоконференція в режимі в режимі реального часу за допомогою програмного дода...

Державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Право на державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю  ...