Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Увага! Важлива інформація!
AA

Увага! Важлива інформація!

У періоди стабілізаційних відключень електроенергії  краще не користуватися ліфтами в багатоповерхівках. Українцям надають графіки відключень, проте варто враховувати, що у розкладі можуть бути відхилення. Тому краще припинити користуватися ліфтом уже за 30-40 хвилин до початку відключення.  Але якщо при відключенні світла ви опинились у ліфту ,то в зв’язку з цим  по житловим будинкам, які обліковуються на балансі КП ЖЕО, а також житловим будинкам  ОСББ, які уклали договори на технічне обслуговування ліфтів з КП ЖЕО розроблено алгоритм дії в разі аварійної зупинки ліфтового обладнання :

1. Перевірка фахівцями КП ЖЕО усіх будинків з ліфтами на предмет аварійної зупинки ліфтів у разі зникнення електропостачання ліфта та можливого знаходження в них мешканців.

2. Отримання диспетчерською службою заявок щодо аварійної зупинки ліфтів та необхідністю звільнення осіб, що в них знаходяться.

3. Виїзд аварійних бригад КП ЖЕО з фахівцями та необхідним інвентарем на об’єкт з метою евакуації людей з кабіни у разі зникнення електропостачання ліфта відповідно до Правил будови і безпечної  експлуатації ліфтів.

4. В кабінах ліфтів, на перших поверхах та дошках оголошення розміщено попередження про небезпеку користування ліфтами під час дії комендантської години, повітряної тривоги та відключень електропостачання, а також про небезпеку самостійного звільнення з кабіни ліфта. В кабінах ліфтів розміщено пам’ятку про дії в випадку аварійної зупинки ліфтів.

5. В кабінах ліфтів, на перших поверхах та дошках оголошення розміщено номери мобільних та стаціонарних телефонів  диспетчерської служби КП ЖЕО, по яких можливо з’єднатися на випадок зупинки ліфтів.

6. В КП ЖЕО цілодобово працює диспетчерська служба яка включає в себе електромеханіків аварійної служби.

Однак, дані заходи не можливо здійснити в ліфтах ОСББ, з якими не укладено договори на обслуговування. В разі виникнення випадків зупинки ліфтів на даних об’єктах, КП ЖЕО не має юридичних підстав для забезпечення безпеки людей, що знаходяться в кабіні ліфта. Також з огляду  на те, що КП ЖЕО не обслуговувало дані ліфти,  відсутня інформація про технічний стан ліфтового обладнання та можливі небезпеки під час звільнення людей.

Читайте також

Інформація про намір коригування тарифів

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

Рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 15.12.2022 року № 350 встановлено тар...

Інформує КП ЖЕО

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне  об'єднання» з 01.03.2023р укла...

КП ЖЕО запрошує на роботу

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» запрошує на роботу:...

Засідання комунальної наради

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

17 березня під керівництвом першого заступника міського голови Олексія Майбороди, відбулас...

Шановні мешканці міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з ремонтними роботами на трубопроводі ХВП у районі вул. Енергобудівників, 7 20 бе...