Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Увага! Проводиться опитування про потребу у генераторах для сільгоспвиробників
AA

Увага! Проводиться опитування про потребу у генераторах для сільгоспвиробників

Міністерство аграрної політики та продовольства України проводить опитування серед зареєстрованих користувачів Державного аграрного реєстру (ДАР) щодо потреби у генераторах аварійного живлення.

Унаслідок російських ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури існують перебої з електропостачанням в тому числі і на об’єкти сільськогосподарської діяльності. Мінагрополітики України вже звернулося до іноземних партнерів та благодійних організацій з проханням надати генераторне обладнання для живлення сільськогосподарської інфраструктури. Опитування допоможе встановити фактичну потребу сільськогоспвиробників у генераторах аварійного живлення.

Посилання для заповнення анкети отримали агровиробники – юридичні особи та ФОПи, зареєстровані у ДАР станом на 20 листопада. З 29 листопада по 07 грудня, також, отримають на електрону пошту посилання на опитувальний лист. За результатами опитування планується здійснити відбір претендентів на отримання генераторів.

Інструкція з реєстрації у ДАР доступна за посиланням: https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia.

Читайте також

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності! Про обов’язковість встановлення електронних платіжних засобів (терміналів)

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Про обов’язковість встановлення електронних платіжних засобів (терміналів) Зміни у законода...