Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Урочисте відкриття виставки-конкурсу майстрів народного мистецтва «Свою Україну любіть…»
AA

Урочисте відкриття виставки-конкурсу майстрів народного мистецтва «Свою Україну любіть…»

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулося урочисте відкриття виставки-конкурсу майстрів народного мистецтва  «Свою Україну любіть…», присвяченої Дню народження Т.Г. Шевченка.

Метою виставки є популяризація українського мистецтва і культури, підняття українського духу та збереження традицій. Прикрасою заходу стали власні твори, що  продекламували талановита місцева поетеса, членкиня поетичної студії «Калібрі» Валентина Тищенко. В своїх віршах авторка виразила своє патріотичне ставлення до рідної землі. Також цікавою родзинкою виставки стали хореографічні номери у виконанні учнів 1-3 класів Южноукраїнської мистецької школи, клас викладача Анатолія Батрак.

До участі у виставці приймалися роботи, виконані в українському стилі та у різних техніках за видами мистецтва. Участь у конкурсі могли приймати творчі люди, майстри народного мистецтва, віком від 18 років. Кожен з учасників міг продемонструвати свою талановитість та майстерність одразу в різних направленнях мистецтва. У виставці прийняли участь 11 конкурсантів.

В журі були представники різних організацій, з якими співпрацює культурна галузь міста, а саме: Южноукраїнська мистецька школа, Южноукраїнська міська організація ветеранів війни, праці та Збройних Сил організації ветеранів України, творча галерея «Гард» ПК «Енергетик». Експертне журі оцінювало  конкурсантів  за  10-бальною системою. Члени журі  керувалися  такими критеріями: відповідність обраній темі; художній рівень та індивідуальність виконання; оригінальність; композиційна досконалість; якість виконання.

 За результатами оцінювання робіт переможцями стали:

Гран-прі – Кізенкова Ольга «Ляльки-мотанки», «Корзини ручної роботи»;

І місце – Литвин Валентина «Вишивані картини», «Вироби декоративно-прикладного мистецтва», ;

ІІ місце – Ковальова Вікторія, художні картини «Бузький Гард»;

ІІІ місце – Войнич Тетяна, картина «Україночка» в японському стилі Кінусайга» та серія картин в техніці пастель.

Також приз глядацьких симпатій отримала Марія Ачкасова, з картиною «Українське ДНК».

Переможці  були нагороджені  грамотами та призами. Виставка триватиме у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею до 20 березня 2023 року.

За довідками з приводу екскурсій звертайтеся за номером телефону (05136) 5-63-71.

 

Читайте також

До Дня Європи

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся тематичний показ пізнавального мультфіль...

В Южноукраїнському міському історичному музеї проходить виставка науково-допоміжного матеріалу «Нескорені міста України» до 2-ої річниці початку визволення українських територій від рашистських загарбників

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському міському історичному музеї проходить виставка науково-допоміжного матеріалу &laqu...

В Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано тематичну виставку науково-допоміжного матеріалу «На лінії вогню»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано тематичну виставку науково-допоміжного ма...