Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Управління будівництва та ремонтів про виконання ремонтних робіт
AA

Управління будівництва та ремонтів про виконання ремонтних робіт

Управління будівництва та ремонтів продовжує виконувати роботи з реалізації низки проєктів.

На сьогоднішній день в активній фазі виконання капітального ремонту мережі холодного водопостачання від станції зонування до вулиці Набережної енергетиків. На разі виконано майже половину робіт, заміну магістралі ведуть одразу по двом напрямкам 2-му та 4-му мікрорайонах.

Цей проєкт дуже важливий для міста, адже старі, прогнивші труби викликали постійні пориви, і тривале полагодження спричиняло припинення постачання води у будинки, на разі ж їх замінюють на сучасні, поліпропиленові  строк експлуатації яких понад 50 років.

На превеликий жаль місцевими депутатами не виділено кошти для реалізації проєкту капітального ремонту вулиць Соборності та Енергобудівників, в частині проведення благоустрою на даній ділянці. Це могло б дозволити проводити паралельно роботи зонування та відновлення тротуарних доріжок, бордюрів, асфальтового покриття там, де уже прокладено труби. На разі ж містяни стикаються з низкою незручностей, проходячи цією територією.

Крім того, в активному відпрацювання перебуває об’єкт ТРП-6, який розташований по вул. Європейській 33-Д. Він забезпечує теплом та водою третій мікрорайон міста, тож варто сказати, що до початку робіт обладнання було у вкрай пригніченому стані, через що доставка до будинків води була неякісною, з постійними перебоями.

На разі ж, здійснено демонтаж обладнання, капітальний ремонт покрівлі та вимощення по периметру будівлі. Ведуться підготовчі роботи з вирівнювання, шпаклювання стін, після чого буде здійснено монтаж нового обладнання. Підрядники обіцяють завершити проєкт до кінця липня.

В управлінні є низка планів спрямованих на поліпшення умов проживання южноукраїнців. Одними із них є три проєкти на капітальні ремонти освітлення, дорожнього покриття та тротуарів по проспекту незалежності.  Щоправда для виконання запланованого їм потрібно пройти дуже важливий етап – погодження депутатів, а це інколи буває дуже складно. Деякі обранці народу постійно перешкоджають прийняттю рішень, знаходячи причини для відмови.

Читайте також

Люди героїчної професії

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Нещодавно рятувальники відзначили своє професійне свято, щоправда, в нинішніх умовах, минуло воно ти...

Третя спроба – безуспішна

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Вже втретє за останні кілька тижнів в залі засідань виконавчого комітету намагаються зібрати постійн...

Тут народжується Щастя

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Що може бути важливішим та прекраснішим , ніж дарувати нове життя? Тож кожна свідома родина з особли...

Комунальний заклад "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади"

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

«Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської м...