Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля з б...
Res --> 1
Шанс побувати на об'єктах Южно-Українського енергокомплексу та дізнатися, як з'являються на світ мегавати електрики, навіщо поряд з АЕС збудовано ще ГАЕС і ГЕС, а також чому комплекс називають унікальним, отримали представники туристичного клубу «LIVE VIEW. Життя як подорож» 22 липня. Близько 30 гостей з Києва, Донецька, Одеси, Кіровограду, Чернігівської, Житомирської та Харківської областей на власні очі змогли побачити масштабне виробництво та дізнатися, чим підприємство живе сьогодні.
Знайомство з енергетичним комплексом на півдні України розпочалося з лекції в інформаційному центрі атомної станції про принцип виробництва електроенергії ВВЕР-1000, роботу основних систем і обладнання. Особливу зацікавленість у гостей викликав досвід АЕС у використанні палива різних виробників. Далі екскурсанти відвідали повномасштабний тренажер АЕС - реальну копію блочного щита управління, оглядові майданчики Ташлицької ГАЕС і Олександрівської ГЕС. Поспілкувавшись з фахівцями Южно-Української АЕС, вони отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
- Чотири роки тому я вже бував з екскурсією на атомній станції, і ми вирішили запропонувати співтовариству клубу організувати ще одну поїздку сюди, оскільки промисловий туризм сьогодні все більше набирає оберти. Особисто мені завжди були цікаві різні індустріальні об'єкти, - повідомив про мету візиту організатор заходу керівник клубу Олег Тоцький. - Під час першої поїздки на Южно-Українську електростанцію для мене стало відкриттям, що підприємство є повноцінним унікальним енергетичним комплексом, маючи в складі АЕС, ГАЕС і ГЕС. Зокрема, я дізнався, що Ташлицька ГАЕС виробляє електроенергію для покриття пікових навантажень споживання. Ще, звичайно, було цікаво побувати на тренажері і побачити всі ці щити управління та кнопки. Вважаю, це візитна картка будь-якої потужної електростанції. А сьогодні в нашій групі зібралися люди найрізноманітніших професій, яким також цікаво, як працює атомна електростанція. Мрію, в майбутньому відвідати ще й машинну залу діючого енергоблока.
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля з б...
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля з...
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля з...
Активісти ГО «Українське ядерне товариство» в м. Південноукраїнськ провели серію профорі...
Працівники філії «ВП ПАЕС» з місцевого осередку Українського ядерного товариства допомог...
5 листопада на Південноукраїнській АЕС розпочала роботу місія підтримки Паризького центру Всесвітньо...
Зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» Палацу культури “Енергетик&rdqu...
Члени місцевого осередку Українського ядерного товариства (УкрЯТ), більшість з яких є працівниками П...
Представники Південноукраїнської АЕС у складі корпоративної команди Енергоатома взяли участь у Київс...
8 жовтня у рамках проєкту «Nuclear Education» в інформаційному центрі «Імпульс&raq...