Створення патронатної сім’ї – підтримка дітей у складних життєвих обставинах
У громаді триває робота щодо розвитку сімейних форм виховання дітей. Одним із найбільш ефективних та...
Res --> 1
З метою захисту прав та законних інтересів дітей, недопущення втягнення неповнолітніх у вживання алкоголю та тютюну, службою у справах дітей Південноукраїнської міської ради спільно з представниками ювенальної превенції проводяться профілактичні рейди щодо дотримання законодавства у сфері торгівлі.
Під час заходів здійснюються перевірки об’єктів роздрібної торгівлі на предмет недопущення продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, а також електронних сигарет та рідин до них особам, які не досягли 18-річного віку.
У ході рейдів:
проводиться роз’яснювальна робота з продавцями та власниками торговельних закладів;
наголошується на обов’язковості перевірки документів, що підтверджують вік покупців;
роз’яснюються норми чинного законодавства щодо відповідальності за продаж заборонених товарів неповнолітнім;
у разі виявлення порушень складаються відповідні адміністративні матеріали.
Нагадуємо, що відповідно до законодавства України, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років заборонено та тягне за собою адміністративну відповідальність.
Служба у справах дітей і надалі здійснюватиме системні профілактичні заходи з метою формування безпечного середовища для дітей та молоді.
Закликаємо суб’єктів господарювання неухильно дотримуватися вимог законодавства, а батьків — приділяти належну увагу вихованню дітей та формуванню у них здорового способу життя.

У громаді триває робота щодо розвитку сімейних форм виховання дітей. Одним із найбільш ефективних та...
Захист прав та найкращих інтересів дитини потребує комплексного підходу і взаємодії різних фахівців....
Якщо вам відомо про дитину, яка зазнає будь-яких проявів насильства або потребує негайної допомог...
Патронат над дитиною згідно зі статтею 252 Сімейного кодексу України – це тимчасовий догляд, в...
З 1 січня 2026 року в Україні підвищено прожитковий мінімум, що безпосередньо впливає на розмір держ...
Запобігання продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім З кожним роком ал...
Діти – це безмежна щирість і відвертість. Вони – наше продовження, наші радощі та сенс ж...
Служба у справах дітей Південноукраїнської міської ради привітала вихованців дитя...
Сьогодні вихованці комунального закладу «Центр соціально‑психологічної реабілітації дітей&raqu...
Щороку 10 грудня весь світ відзначає Міжнародний день прав людини — дату, що нагадує про прийн...