Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Тисячі людей терміново евакуюються до більш безпечних регіонів
AA

Тисячі людей терміново евакуюються до більш безпечних регіонів

Більшість із них не має, де безпечно перечекати складні часи. Наша громада долучилася до екстреного  розміщення та подальшого влаштування людей що вирішили залишитися в нашій громаді. 

Южноукраїнськ – компактне монопрофільне місто для проживання та обслуговування атомної станції та її персоналу. Кількість місць для проживання у нашій громаді обмежена, зараз це відчувається особливо гостро. Усі ми розуміємо, що наше місто з підвищеною небезпекою, обмеженою кількістю будь-якого житлового фонду, в тому числі комунальної форми власності та  тому на сьогодняшній день в громаді практично не можливо орендувати житло. 

Поки питання компенсування та придбання житла для переселенців Урядом України поки повністю не врегульовано, соціальні служби громади та волонтери  докладають  зусиль для того, щоб створити в нашому місті не тільки місця тимчасового перебування, а й проживання для осіб, що вимушені тікати від війни.

Соціальними службами громади спільно з волонтерами БФ «Миротворець», ГО «Сучасна Южноукраїнська громада», ГО «Бугогардова СІЧ» облаштовано всім необхідним:

  • приміщення для тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб із зони бойових дій або з окупованих територій - до 150 осіб екстренного масового  поселення.
  • приміщення для компактного тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб із зони бойових дій або з аккупованих територій з можливістю самостійного приготування їжі для тих осіб, з числа ВПО, що по тим чи іншим причинам не можуть самостійно займатись пошуком житла або знаходяться в непрацездатному віці - до 10 осіб.

(адреси не вказані з питань безпеки, телефонуйте за нижчевказаними  номерами і ми Вас скоординуємо або зустрінемо)

У визначених в нашій громаді для тимчасового перебування місцях переселенці можуть прийти до тями від пережитого, відпочити та прийняти рішення, що робити в подальшому. 

Ми допомагаємо  почати впорядковувати життя. 

Слідуюча та не менш важлива задача -  допомогти соціалізуватися переселенцям, які приймуть рішення залишитися в нашій громаді більше ніж на 14 днів. Таким переселенцям є можливість залишитись в наших закладах тимчасового перебування до 30 днів та соціальні працівники разом з волонтерами допомагають їм не тільки у вирішенні особистих соціальних, економічних, правових, психологічних та інших питань, а й сприяють у встановленні або відновленні необхідних соціальних відносин, документів, виплат, в пошуках тимчасового житла в комунальних гуртожитках, в приватних квартирах, в готелях. 

Соціальні служби громади вдячні підприємцям, волонтерам та небайдужим мешканцям міста, від яких постійно надходять пропозиції щодо пільгового або безкоштовного житла, яке вони можуть допомогти зняти,  оплатити оренду або надати для проживання, допомоги в облаштуванні меблями, побутовими приладами та речами, помешкань переселенців, допомога в працевлаштуванні на території нашої громади.

Телефонуйте за номером +380975451061 і фахівець соціальних служб допоможе Вам підшукати вільне житло комунальної або приватної форми власності на території нашої громади або допоможе переміститися  до більш безпечних  регіонів.

З питань екстренного поселення до наших закладів для тимчасового перебування в місті  або ночівлі на шляху евакуації з окупованих територій та зоны бойових дій телефонуйте : +380680095456, +380975451061.

 

Читайте також

Засідання комісії

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

29.05.2023 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М...

Уряд затвердив правила створення Комісій з розгляду питань компенсації за знищене житло

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Кабінет Міністрів України затвердив Примірне положення про Комісію з розгляду питань щодо надання ко...