Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Співпраця Південноукраїнського міського центру соціальних служб та Інформаційного центру «Імпульс» продовжується і завжди приносить позитивні враження
AA

Співпраця Південноукраїнського міського центру соціальних служб та Інформаційного центру «Імпульс» продовжується і завжди приносить позитивні враження

4 березня з нагоди приходу весни Оленою Болотських, Світланою Дідик за участі майстрині Альони Гармаш було проведено захід для дітей з сімей ветеранів та інших вразливих категорій. Захопливі враження у дітей викликали мультфільм про те, як електроенергія потрапляє у будинки, вид Південноукраїнської АЕС з висоти польоту та творча робота з виготовлення власними руками брелків у виді метелика для матусь. Розгляд макету АЕС, вікторини, ребуси, спілкування у широкому колі та інші розваги, – це позитивні емоції, що так потрібні нашим дітям.

Приємним сюрпризом для учасників заходу стали подарунки від ПАЕС.

Щиро дякуємо Інформаційному центру «Імпульс» за запрошення, теплу атмосферу та можливість долучитися до такого цікавого й творчого заходу.

 

Читайте також

Творчий майстер-клас

Південноукраїнський міський центр соціальних служб

2 квітня у Сервісному офісі у справах ветеранів простору «Територія 4.5.0.» відбувс...