Запрошуємо волонтерів взяти участь в інтерв'ю
Національна соціальна сервісна служба запрошує волонтерів взяти участь в опитуванні, щоб поділитися...
Res --> 1
«Цей рік став важким випробуванням для України – перевіркою неймовірної рішучості та стійкості населення. Українські жінки не перестають вражати мене своєю хоробрістю та силою.
Розпочинаючи кампанію «16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства», я хочу віддати шану їм усім і ще раз підкреслити, що ми в Організації Об’єднаних Націй стоїмо на їхньому боці. У цій війні наша боротьба більш актуальна і важлива ніж будь коли».
Деніз Браун,o координаторка системи ООН в Україні, координаторка з гуманітарних питань
17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.
Ця дата була обрана в пам’ять про сестер Мірабал – політичних активісток, що в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо.
Цей день також став символом світового визнання проблеми гендерного насилля.
Щороку близько 10000 жінок в Україні гине від домашнього насильства. Жінки у всьому світі потерпають від домашнього насильства більше, ніж від пограбувань та в автомобільних катастрофах, разом узятих. Ми маємо визнати, що проблема насилля в Україні все ще існує.
Україна як держава докладає зусиль, аби викорінити насильство в сім‘ї: ухвалено відповідний закон; країна приєдналася до кампанії ООН проти побутового насильства; започаткована загальнодержавна кампанія “Стоп-насильству”. 15 листопада 2001 року в Україні був прийнятий Закон «Про попередження насильства в сім’ї». 7 листопада 2011 року від імені України була підписана Конвенція Ради Європи про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством.
"Сильні чоловіки, чоловіки, які дійсно подають приклад, не мають потреби принижувати жінок, щоб почуватись могутніми", – колишня перша леді США Мішель Обама.
"Кожний момент – це готова можливість.
Кожна людина – потенційний активіст.
Кожна хвилина – шанс врятувати світ", – активістка громадянських прав, співзасновниця національної організації фермерів Долорес Хуерта.
"Я подаю свій голос не для того, щоб кричати, а для того, щоб почули тих, хто немає голосу.
Ми не можемо бути успішними, коли половину нас стримують", – пакистанська феміністка, активістка доступу жінок до освіти у всьому світі, наймолодша лауреатка Нобелівської премії Малала Юсафзай.
"Я звикла вважати себе найдивнішою людиною на світі, а потім подумала, що у світі стільки людей, повинен бути хтось, хто такий саме дикий та неправильний як я.
Я уявляла цю жінку і уявляла, що вона також думає про мене. Якщо ти тут, читаєш це і знаєш це, то так, я тут, така ж дивна як ти", – художниця Фріда Кало.
Національна соціальна сервісна служба запрошує волонтерів взяти участь в опитуванні, щоб поділитися...
Законом України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX розм...
На 83 підприємствах, установах та організаціях Южноукраїнської міської територіальної громади укладе...
Дискримінація за віком (ейджизм) донедавна була досить поширеним явищем в Україні. Зокрема, під час...
Так, подати заяву на soc.gov.ua можуть усі, хто пройде оцінювання повсякденного функціонув...
Головним чинником збільшення пенсій є офіційна робота та своєчасна сплата єдиного соціального внеску...
Мікроклімат середовища суттєво впливає на стан організму людини, її працездатність протягом робочого...
Громадяни звертаючись до органів соціального захисту населення за призначенням державних соціальних...
Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради звертає увагу внутрішньо п...