Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Шановні жителі громади!
AA

Шановні жителі громади!

 

23 листопада вперше з початку війни місто опинилося без електроенергії, води, опалення, зв’язку. Ми гідно пережили цей день, наразі ситуація стабілізується. Але всім нам потрібно бути готовими до повторення блек-ауту. Пропонуємо заздалегідь подбати про себе та свої сім’ї. Зробіть запаси технічної та питної води на декілька днів, придбайте джерела світла (свічки, ліхтарики, батарейки), тримайте зарядженими павербанки, запасіться їжею швидкого приготування та тривалого зберігання, аптечкою для надання першої домедичної допомоги, медикаментами, які необхідні особисто вам та членам вашої сім’ї.

Слідкуйте за оперативною обстановкою в Южноукраїнській громаді на таких ресурсах:

  • на офіційному сайті міста: yu.mk.ua,
  • у телеграм-каналі управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради: https://t.me/+pyQCmJlntk4wYWIy

На головній сторінці сайту створено розділ «Пункти Незламності», де можна ознайомитися з адресами розташування Пунктів Незламності, а також переліком об’єктів торгівлі та сфери послуг, які можуть працювати під час відключення електроенергії. На телеграм-каналі управління з питань розміщується оперативна та корисна інформація щодо надзвичайних ситуацій в громаді.

Будьте на зв’язку і бережіть себе!

Читайте також

Увага! Відбудеться зустріч з представниками Координаційного штабу Південного регіону з питань поводження з військовополоненими, які перебувають у ворожому полоні, або ж зникли безвісти під час боїв з окупантам

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

24 березня 2023 року о 10 годині за адресою: бульвар Квітковий, 9 (сесійна зала Южноукраїнської місь...

УВАГА!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

    У разі аварійного вимкнення енерго-, тепло- та водопостачання більше...

Чат-бот навчить як не опинитися в ситуаціях, які загрожують життю, і як діяти ефективно, навіть потрапивши у скруту (для дітей віком від 9 років)

Громадська організація «Про.Про.Лаб»

В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі перевіряє що знають діти (віком...

Будь як ЗСУ!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Тисячі військовослужбовців Збройних Сил України щодня ризикують своїм життям заради безпеки українці...