Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Шановні військовослужбовці та ветерани Повітряних Сил Збройних Сил України!
AA

Шановні військовослужбовці та ветерани Повітряних Сил Збройних Сил України!

Від імені Южноукраїнської громади щиро вітаю Вас з професійним святом!

У цей день ми вшановуємо ваші стійкість, мужність, відвагу та могутній потенціал, який допомагає вам виконувати надважливе завдання: захищати повітряний простір незалежної України.

Українські Повітряні Сили мають давню і славну історію, адже сягають часів Української Народної Республіки, коли у 1917 році було створено перший український Повітряний флот. З відродженням української незалежності було відроджено і національні Повітряні Сили, які захищають спокій наших громадян із 1992 року.

З початку російської збройної агресії у Криму та на Донбасі Повітряні Сили Збройних Сил виконують надзвичайно важливу роботу у збройному протистоянні з супротивником як в повітрі, так і на землі.

Також сьогодні згадуємо екіпажі, які не повернулися з польотних завдань, молимося за військовослужбовців, які загинули на сході України, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.  Пам'ять про них житиме в наших серцях.

Дякую всім військовослужбовцям та цивільним працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України за віддану службу народові України. Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, успішного виконання поставлених завдань, Божої опіки та мирного неба після перемоги над ворогом!

З повагою
Секретар міської ради                     
Олександр АКУЛЕНКО

Читайте також

Сьогодні виповнюється 45 років з дня відкриття КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня», яка відкрила свої двері 2 лютого 1979 року під назвою «Медико-санітарна частина №137»

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Сьогодні виповнюється 45 років з Дня відкриття КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна ліка...

День Соборності України

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулась омріяна українськими патріотами подія:...

З Різдвом Христовим!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх мешканців Южн...