Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Щотижнева комунальна нарада
AA

Щотижнева комунальна нарада

28 лютого у залі засідань виконавчого комітету відбулася щотижнева нарада з питань житлово-комунально господарства громади під головуванням заступника міського голови Миколи Покрови. В нараді взяли участь староста Костянтинівського старостинського округу, керівники комунальних підприємств, начальники управлінь міської ради та інші. 

До відома присутніх було доведено рішення членів постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, інвестицій, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, яка відбулася 27 лютого. Члени цієї комісії попередньо погодили виділення з бюджету громади 22,8 млн. грн. на ремонт доріг: 6 млн. грн. на ямковий ремонт с. Костянтинівка, 9 млн. грн. на ремонт доріг міста, 7,8 млн. грн. на ремонт внутрішніх дворових проїздів. На таке рішення депутатської комісії вплинули чисельні звернення та скарги жителів громади. Під час комунальної наради було прийнято рішення просити депутатів виділити додатково 3 млн. грн. на ремонт найбільш пошкоджених ділянок дороги до с. Бузьке. Якщо на сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 29 лютого, депутати погодять виділення бюджетних коштів на ремонт доріг, роботи можуть розпочатися вже у квітні нинішнього року.

На комунальній нараді також обговорювалися проблеми з технікою комунальних підприємств, з полігоном твердих побутових відходів, з бродячими собаками тощо. Інспектор з благоустрою вкотре наголосила, що на чисельні зауваження щодо захаращення та засмічення міського автовокзалу відсутня реакція його керівництва, а оскільки прилегла територія знаходиться в оренді у обласного підприємства, наші комунальники цю ділянку не обслуговують.

Заступник міського голови Микола Покрова перевірив виконання протокольних доручень з попередніх нарад та надав нові за результатами звітів керівників комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради.

 

Читайте також

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ МІСТА!

Управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради

  У поминальний день 12.05.2024 буде здійснюватися рух автобусів з міста до міського кладови...

До відома жителів міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з проведенням робіт по врізці засувки на с/ш №3 24.04.24 р. із 7.00 год. до 17.00 го...

Оголошення

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє гаряче водопостачання у житлових будинках за...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє гаряче водопостачання у житлових будинках за...