ПАМ’ЯТАЄМО!
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого сержанта, сапера...
Res --> 1
Цей день пам’яті і скорботи присвячений відродженню національної пам’яті про ці страшні роки, приверненню уваги людства до найжахливіших подій в історії України, утвердженню нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людини.
Жертвою у ті часи міг стати кожен, незважаючи на вік, національність, соціальну приналежність, ставлення до релігії. Метою злодіяння було знищення вільного слова, вільної думки, віри у своє майбутнє.
Але, попри величезні втрати, наш народ вистояв і спромігся здобути омріяну століттями незалежність.
Пам'ять про тяжкі сторінки нашої історії має жити у кожному з нас і нагадувати, що подібні трагедії ніколи не повинні повторитися.
Схилимо ж голови і помолимося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій та переслідувань.
Світла їм пам'ять.
|
З повагою |
В.К.Пароконний |

Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого сержанта, сапера...
Сьогодні минають другі роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса, навідника...
Сьогодні минають треті роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, стрільця – по...
У зливу та під звуки сирени, що сповіщала про повітряну тривогу, громада прощалася з військовослужбо...
Південноукраїнська міська рада з глибоким сумом повідомляє про смерть Клименка Олександр...
Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов'яз...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, кулеметника механізованог...
Сьогодні минають треті роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, головного сержанта...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата, стрільця-помічни...
Сьогодні минають другі роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, молодшого сержанта,...