
Новий етап спільної роботи для зниження рівня незадекларованої праці
В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, нез...
Res -->
Зима - це не тільки пухнастий сніг, веселі дитячі ігри у дворі, зимові види спорту. Це ще і перемінлива погода: то снігопад, то відлига, то хуртовина, то ожеледиця. І все це часто приводить до отримання травм.
Увага і обережність є основними засобами профілактики травматизму, часто не тільки зимового. Виходячи на вулицю, потрібно контролювати кожен свій крок. Нерозчищені вулиці і накатані ожеледні доріжки краще обходити. Краще всього для зими підходить взуття на плоскій платформі. Важливо щоб платформа була з не з ковзкого матеріалу (рифленої резини або каучуку з глибоким протектором), при цьому рифлення повинно йти поперек платформи або по типу сітки. Зменшенню ковзання допоможуть наклеєні на платформу в ділянці носка і п'ятки куски лейкопластиру. Головне правило: взуття повинно бути стійким.
Особливо обережним потрібно бути на вході до установ і споруд, при будівництві яких використовувалась плитка, на автотранспортних зупинках.
Бажано не носити сумки на довгих ручках, які, звисаючи з плеча, переміщують центр тяжіння і тягнуть вниз. Небезпечні в плані отримання травм і капюшони, які звужують поле зору і заважають при переході вулиці вчасно оцінити ситуацію на дорозі.
Як правило, травма – це результат падіння, і часто – неправильного падіння.
Якщо ви відчуваєте, що падіння не уникнути, постарайтеся присісти – так зменшується висота з якої ви падаєте. Крім того в момент падіння необхідно постаратись згрупуватись – втягнути голову і прижати лікті до тулуба. Якщо, посковзнувшись, ви втрачаєте рівновагу, ні в якому випадку не падайте на витягнуті руки. Падати обов'язково потрібно на бік, бо якщо людина падає на спину, то є загроза травмувати хребет і голову. Але. якщо ви все таки падаєте на спину, притиснііть підборіддя до грудей, а руки розставте як можна ширше. Це застрахує вас від черепно-мозкової травми.
При падінні зі слизьких східців дуже важливо захистити лице та голову - постарайтеся прикрити їх руками. Не намагайтеся затормозити падіння, розтопиривши руки і ноги, - це тільки збільшить кількість травм.
Літні люди із-за вікових особливостей скелета нерідко отримують дуже серйозні травми, які можуть бути причиною інвалідності. В похилому віці навіть невеликий удар може стати причиною переломів, особливо це стосується жінок (більш схильні до остеопорозу). Тому немолодим людям взагалі не бажано виходити в ожеледицю з дому без супроводу. А якщо все-таки неможливо відкласти вихід із дому, то обов'язково потрібно брати з собою палку з металевим кінцем, яка допоможе зменшити ковзання.
Людина отримує травму в секунди, а одужання наступає дуже повільно,тому будьте уважні, обережні, бережіть себе!
В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, нез...
Верховна Рада України посилила захист українців, які працевлаштовуються за кордоном та заборонила ко...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує, що розпочалася колек...
Статтею 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування&r...
17 березня з робочим візитом до Южноукраїнської міської територіальної громади завітав представник б...
Порушників все одно знайдуть і, якщо треба, гроші держава забере навіть через суд. Внутрішньо пер...
На виконання постанови Уряду від 24 лютого 2023 року № 168 “Про індексацію пенсійних і страхов...
15.03.2023 відбулося дистанційне навчання в режимі реального часу за допомогою програмного додатка &...