Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Покажчик нормативно-правових актів із охорони праці
AA

Покажчик нормативно-правових актів із охорони праці

Державна служба України з питань праці наказом від 15 січня 2018 року №9 затвердила оновлений Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці.

Реєстр нормативно-правових актів з охорони праці – це банк даних, який складається і ведеться з метою забезпечення єдиного обліку та формування відповідного інформаційного фонду цих актів. У Реєстрі документи згруповані за видами економічної діяльності. Дані про затвердження та введення в дію нормативно-правових актів з охорони праці (далі – НПАОП) оформлюють Покажчиком.

Покажчик НПАОП затверджений відповідно до:

- Положення про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року №96;

- Положення про Державний реєстр нормативно-правових актів з охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 8 червня 2004 року №151.

Водночас втратив чинність наказ Держпраці від 10 липня 2017 року №88 «Про затвердження Покажчика нормативно-правових актів з охорони праці».

Нагадуємо, Покажчик оновлюють один раз на півріччя. Саме ним мають користуватися підприємства, коли формують базу документів з охорони праці.  

Кодування НПАОП здійснюється з метою систематизації обліку цих документів, створення необхідних умов для ефективного зберігання та використання інформації про ці нормативно-правові акти, зручності їх обробки з використанням персональних електронно-обчислювальних машин.

Порядковий номер у межах виду визначається згідно з даними Реєстру. Види НПАОП (в уніфікованій формі для однакового застосування) мають таке цифрове позначення: Якщо нормативно-правовий акт поширюється на всі або декілька видів економічної діяльності, зазначається код 0.00.

 

Читайте також

Убережіть себе та своїх близьких!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище...