Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Патронатна сім'я
AA

Патронатна сім'я

13 березня поточного року з метою популяризації послуги патронату над дітьми у приміщенні Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості було проведено семінар на тему: «Патронатні сім'ї, порядок створення та їх функціонування в громаді» .

Присутні заслухали інформацію про надання та організацію послуги, про умови влаштування дитини в патронатну сім'ю та дізналися про те, хто може стати патронатним вихователем та підтримати дитину, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Фахівець із соціальної  роботи  I категорії міського  центру соціальних служб Сніжана Жуля надала вичерпну інформацію про переваги створення патронатних сімей в громаді та про їх соціальну захищеність.  

Також,  в  індивідуальному порядку   громадянка Л. з категорії внутрішньо переміщених осіб, отримала інформацію, щодо оформлення статусу дітям постраждалим в наслідок   війни та збройних конфліктів.

 

 

Читайте також

Чи має право дружина загиблого Захисника України на позачергове забезпечення житловою площею або компенсацію за самостійно придбане житло після отримання ОГД 15 млн грн?

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

«Чи має право дружина загиблого Захисника України на позачергове забезпечення житлов...

З Днем Матері!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

12 травня в Україні  відзначають одне з найзворушливіших свят – ДЕНЬ МАТЕРІ.  Це...

Екологічна акція

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

  02 травня 2024 року колектив Южноукраїнського міського центру соціальних служб долучи...