Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Патріотичний майстер-клас «Підтримай свого героя»
AA

Патріотичний майстер-клас «Підтримай свого героя»

В Южноукраїнському міському історичному музеї спільно з Южноукраїнською Станцією юних техніків проведено патріотичний майстер-клас «Підтримай свого героя» з виготовлення оберегів, присвяченому початку російсько - української війни 2014 року. Учасниками музейного заходу стала учнівська молодь. Даний захід є метою національно-патріотичного виховання, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України.

Війна Росії проти України розпочалася 20 лютого 2014 року з тимчасової окупації АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей. До 2022 року війна тривала у форматі АТО та ООС проти російських окупантів та їхніх проксі-формувань з місцевих сепаратистів, які зрадили державу і перейшли з різних причин на бік росіян.

Війна продовжується. Вона впливає на життя українців, події та наслідки війни мають і матимуть вплив на українську та світову спільноту й по закінченню бойових дій. Вже зараз зрозуміло, що історія сучасної російсько-української війни посяде центральне місце в новітній українській історії та національній пам’яті.

 

Читайте також

До Дня Європи

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся тематичний показ пізнавального мультфіль...

В Южноукраїнському міському історичному музеї проходить виставка науково-допоміжного матеріалу «Нескорені міста України» до 2-ої річниці початку визволення українських територій від рашистських загарбників

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському міському історичному музеї проходить виставка науково-допоміжного матеріалу &laqu...

В Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано тематичну виставку науково-допоміжного матеріалу «На лінії вогню»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано тематичну виставку науково-допоміжного ма...