Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Наша сила – в єдності!
AA

Наша сила – в єдності!

Якщо людина не намагається зробити
більше ніж вона може, то їй ніколи
не зробити все те, на що вона здатна

Початок повномасштабної війни повністю змінив життя кожного українця. Ніхто не був готовий до такого сценарію у своєму житті, ні прості українці, ні сама держава, адже не можна жити в мирі й готуватись до війни. Ця війна доторкнулась майже до кожного: хтось захищає, хтось з острахом чекає вдома, а хтось організовує допомогу й робить, що може...

Змінилося життя і  в закладах освіти Южноукраїнської міської територіальної громади. Окрім своєї основної педагогічної діяльності, колективи шкіл, садочків та позашкільних закладів освіти намагаються всіляко допомагати нашим воїнам, волонтерам та переселенцям.

Наприкінці 2022 та початку 2023 років управління освіти спільно з закладами освіти ЮМТГ взяли участь у Всеукраїнському проєкті «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні». Кожний заклад надав матеріали, які відображають їх волонтерську діяльність під час воєнного стану. У матеріалах представлена широка палітра опору освітян, які демонструють гуманізм, людяність, згуртованість, свободу і відповідальність, що втілені у наміри та реальне звершення. Слід відзначити високу свідомість та активність учасників освітнього процесу.

У цей нелегкий час освітяни виконують особливу місію – формування психологічної стійкості, світогляду та ціннісної  сфери особистості, знаходячи нові форми й засоби. 

За результатами відбору надісланих матеріалів, підписами президента Національної академії педагогічних наук, президента товариства «Знання» України, доктора філософських наук, професора, академіка НАН України, академіка НАПН України Василя КРЕМЕНЯ, Всеукраїнського видання «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні» управління освіти стало дипломантом проєкту.

Кожен свідомий українець робить свій внесок у перемогу — хтось воює і захищає країну, хтось відновлює знищені міста і села, хтось у лавах IT-армії допомагає доносити правду про війну усьому світу, хтось навчає та виховує, і  майже кожен  допомагає фінансово. Кожен із нас  наближає нашу Перемогу. Усіх нас, від малого до старого, єднає безмежна любов до України…

Тримаймося, віримо, подолаємо і переможемо!!!

 

 

Читайте також

Найкращі загальноосвітні навчальні заклади Миколаївської області в рейтингу шкіл України за результатами НМТ 2023 року

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка 

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Мико...

2023-2024 навчальний рік стартував

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка 

24 серпня 2023 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Южноукраїнської міської...

Вивчаємо та впроваджуємо…

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка 

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка інформує про наступне: у ра...

Оголошення

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка 

Управління освіти Южноукраїнської міської ради  імені Бориса Грінченка інформує жителів міста...