Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Нарада з керівниками комунальних служб
AA

Нарада з керівниками комунальних служб

10 січня перший заступник міського голови Олексій Майборода провів нараду з керівниками комунальних підприємств, старостами Костянтинівського та Іванівського старостинських округів, начальниками управлінь міської ради, інспекторами з благоустрою, представниками медичних закладів.

Під час наради керівники відзвітували  про виконання  робіт з благоустрою, поточних ремонтів та обговорили проєкти, що готуються до виконання. Було озвучено проблемні питання, які потребують подальшого вирішення.

Зокрема, Олег Травкін, старший інспектор інспекції з благоустрою Южноукраїнської ТГ розповів про відпрацювання скарг, щодо порушення правил благоустрою. Йдеться про відсутність дозволу на винесення зовнішньої реклами та неналежний стан конструкції, що може призвести до поранення а також на недотримання правил благоустрою біля одного з магазинів міста. Крім того інспекцією на поточний місяць заплановано перевірку стану благоустрою всіх гаражних кооперативів громади, так як перевірки минулого року виявили і ліквідували несанкціоновані сміттєзвалища біля двох гаражних кооперативів.

В. О. директора КП «Служба комунального господарства» доповіла про посипку доріг в період ожеледиці – 9 січня. «Завдяки оперативній роботі нашого підприємства, - зазначила вона, - поліцейськими за добу не зафіксовано жодного ДТП, спричиненого погіршенням погодних умов.

Також цього дня говорили про: технічний стан техніки, готовність зовнішнього освітлення до перебоїв електроенергії,  прибиранню території громади, утриманню вулично-дорожньої мережі.

За підсумками обговорення було намічено конкретні шляхи щодо подальшої ефективності роботи об’єктів комунальної власності.

 

 

 

Читайте також

Інформація про намір коригування тарифів

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

Рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 15.12.2022 року № 350 встановлено тар...

Інформує КП ЖЕО

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне  об'єднання» з 01.03.2023р укла...

КП ЖЕО запрошує на роботу

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання»

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» запрошує на роботу:...

Засідання комунальної наради

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

17 березня під керівництвом першого заступника міського голови Олексія Майбороди, відбулас...

Шановні мешканці міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з ремонтними роботами на трубопроводі ХВП у районі вул. Енергобудівників, 7 20 бе...