AA

Можливість доступу до соціальних об’єктів

З метою створення для людей з інвалідністю можливості вести незалежний та повноцінний спосіб життя, комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади вживаються конкретні заходи для усунення будь-яких перешкод, що утруднюють або унеможливлюють доступ до споруд, транспорту, а також до інших об’єктів і послуг (школи, житлові будинки, медичні установи, аптеки, магазини, робочі місця та інше).

Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю повністю обладнане  для перебування дітей з інвалідністю, у т.ч. для дітей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків та ходунків. При вході у приміщення встановлено кнопку виклику персоналу. Вхід до відділення облаштований відповідно до вимог державних будівельних норм пандусом з поручнями. Туалетні кімнати спеціально обладнані відповідно до вимог. Станом на 03.12.2021  послуги у відділенні отримали  62 дитини, з них 6 дітей групи ризику та  4 дитини віком від чотирьох років, які мають відповідні медичні показання.

У відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг забезпечено безперешкодний доступ, а саме: відповідно до норм облаштована туалетна кімната та кімната для осіб з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках (виконано ремонт кімнати та придбано багатофункціональні ліжка  для вищезазначеної категорії). Вхід до відділення забезпечений пандусом з поручнями та є кнопка виклику. Станом на 03.12.2021  послуги у відділенні отримали  23 особи з інвалідністю.

У «Соціальній перукарні» відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги вхід до відділення забезпечений пандусом з поручнями, є кнопка виклику. Спеціально облаштована туалетна кімната. Станом на 03.12.2021  послуги у відділенні отримала  51 особа.

З метою поліпшення транспортної доступності мешканців нашої громади з числа осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до різних об’єктів інфраструктури, надаються транспортні соціальні послуги службою «Соціальне таксі». Надано послуги у поточному році 406 особам, у тому числі надаються послуги сходовим мобільним підйомником, які отримали  16 осіб.

На теперішній час на балансі комунального закладу знаходяться два автотранспортних засоби для надання транспортних послуг, а саме:

  • мікроавтобус на 10 пасажирських місць;
  • спецавтотранспорт для перевезення осіб з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візка.

Транспортні послуги надаються безоплатно та за оплату:

  • особам з інвалідністю, які пересуваються на візку;
  • особам, які самостійно не пересуваються або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших технічних засобів реабілітації;
  • громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які мають рідних, що проживають за межами Южноукраїнської міської територіальної громади і якщо розмір пенсії громадян перед місяцем звернення не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність ( 3708 грн.).

Транспортні послуги можуть надаватися за оплату згідно з тарифами особам, у тому числі працездатного віку, які тимчасово мають знижену групу рухової активності (в результаті травми, перенесеної операції тощо) та за станом фізичного здоров’я потребують транспортування із залученням інвалідного візка з лікувального закладу до місця проживання чи навпаки. Така особа повинна надати довіку від лікаря про нездатність самостійно пересуватися. Вартість поїздки за 1 км. становить 9,01 грн. або 8,89 грн. у залежності від наявного вільного автотранспорту.

Замовлення транспортної послуги приймається у наступному вигляді:

- за особистим зверненням особи за адресою: б-р Цвіточний, 4, кабінет № 3;

- в телефонному режимі 5-55-37, 0689451900;

- за електронною адресою e-mail: kztcsoyug@gmail.com ;

- на офіційній сторінці територіального центру в соціальній мережі «Фейсбук» за адресою: https://www.facebook.com/groups/kztcso .

Читайте також

Навчання педагогів

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

  28 січня 2022 року фахівці відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комуна...

Цікава подорож

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

  Відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр...

Відділення соціальної допомоги вдома КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади»

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

  Відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Територіальний центр...

Звіт про роботу КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» за 2021 рік

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Комунальний заклад працює відповідно до Положення, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ра...

Шановні мешканці Южноукраїнської міської теритоіальної громади пільгової категорії! Ви можете отримати новий вид послуг

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

У відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціального обслуговува...