
АЕС для школярів: від гри – до професії
З 2 по 15 квітня у місті Південноукраїнськ тривала серія освітніх заходів для учнів восьмих класів л...
Res --> 1
17 лютого на Південноукраїнській АЕС відбулася ротація експертів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). На стику 36 та 37 місій команди традиційно зустрілись з фахівцями атомної станції.
Під час наради говорили про підсумки попередньої місії та програму роботи чергової. Мета 37 ротаційної команди залишається незмінною. Це моніторинг ядерної та радіаційної безпеки в умовах російської агресії. «Нагляд МАГАТЕ є дуже важливим у ці непрості часи з точки зору безпеки. Очікуємо, що, як завжди, наша робота буде корисною та плідною», - наголосив заступник головного інженера ПАЕС з продовження терміну експлуатації, технології та інжинірингу Борис Мікітков.
36 група технічних експертів відпрацювала на Південноукраїнській АЕС три тижні. Керівник команди підсумував: «Протягом нашого перебування на Південноукраїнській АЕС ми не виявили жодних відхилень від принципів безпеки МАГАТЕ. Було оглянуто певні об’єкти, команда побувала в машинній залі, здійснила кілька дуже корисних обходів. Також під час нашого візиту ми стали свідками кількох дронових атак, одна з яких відбувалася на дуже низькій відстані від майданчика. З огляду на це, ми дуже вдячні спеціальним службам підприємства за вчасне виявлення та професійне реагування на такі ситуації».
Розуміючи важливість та відповідальність місії МАГАТЕ, фахівці Південноукраїнської АЕС залишаються вірними принципам відкритості та співпраці, запевнив головний інженер підприємства Андрій Фомицький під час спільної наради. Було розроблено програму роботи 37-го складу міжнародних експертів. Окрім щоденних оперативних нарад, міжнародні експерти відвідуватимуть об’єкти та підрозділи підприємства, спілкуватимуться з персоналом та вивчатимуть потреби для надання технічної гуманітарної допомоги. У рамках останньої атомна станція та її місто-супутник отримали монітор пацієнта для відстеження важливих показників здоров’я у динаміці та сучасний апарат ультразвукової діагностики.
З 2 по 15 квітня у місті Південноукраїнськ тривала серія освітніх заходів для учнів восьмих класів л...
Фахівці Південноукраїнського енергокомплексу продовжують реалізовувати важливі профорієнтаційні ініц...
Атомники не лише забезпечують державу чистою енергією, а й навчають порятунку людей. Працівники Півд...
Учні 10 класу Вознесенського ліцею №10 отримали можливість ознайомитися з роботою Південноукраїнсько...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля Звіт ...
На ПАЕС відбулася ротація експертів Міжнародного агентства з атомної енергії. 10 березня роботу розп...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ЗВІТ...
23 лютого о 3 год 42 хв у філії «ВП ПАЕС» АТ НАЕК «Енергоатом» зафіксовано в...
З 19 лютого поновлено цикл профорієнтаційних занять для старшокласників загальноосвітніх закладів, р...
Південноукраїнські ліцеїсти гідно представили свої роботи на Всеукраїнському конкурсі рефератів &laq...