Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Лекція для безробітних осіб, які перебувають на обліку,Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості
AA

Лекція для безробітних осіб, які перебувають на обліку,Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості

18 жовтня людство відзначає Європейський день боротьби з  торгівлею людьми, метою якого є висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.

 З цієї нагоди фахівцем із соціальної роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб Ольгою СІРОЮ  проведено на базі Южноукраїнської міської філії  Миколаївського обласного центру зайнятості міні-лекцію для безробітних осіб, які перебувають на обліку.  

Тема сьогоднішньої зустрічі актуальна як ніколи, про запобігання й ризики потрапляння проговорюється на різних інформаційних майданчиках. Але завжди є ті громадяни, які   вірять  в чесність роботодавців, які заманюють шукачів роботи безпечними й комфортними умовами,  великими заробітками за нелегальну працю,  а потім стають фактично рабами, бо в них під різним приводом забирають паспорти, телефони, обмежують спілкування й свободу пересування….

Після перегляду   відео-ролику під назвою «Що таке торгівля людьми». Присутні зазначили, що ніколи не задумувалися щодо ризиків потрапляння у торгівлю людьми, трудове рабство, сексуальну експлуатацію, тож фахівцем їм роз’яснено декілька простих правил як не стати жертвою торгівлі людьми.

     

Читайте також

Тренінг «Не дрібниці у стосунках»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

05 лютого фахівці Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насиль...

Вручення сертифікатів

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

16 січня в приміщенні Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашньо...

До уваги батьків, які виховують дітей з тяжкими захворюваннями, опікунів, піклувальників, батьків-вихователів  та прийомних батьків!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 року №214 «Деякі питанн...

Шановні мешканці громади!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Южноукраїнський міський центр соціальних служб вітає вас з прийдешніми святами, та нагадуємо, що роз...

Діти отримали подарунки

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Напередодні Різдвяних новорічних світ завдяки співпраці ЮМЦСС з фондом ОБФ "Доброта т...

Булінг та особисті кордони

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

У продовж проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства&raqu...