Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Контроль за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці та проведення державної експертизи умов праці
AA

Контроль за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці та проведення державної експертизи умов праці

До відома керівників підприємств, голів профспілкових організацій та трудових колективів!

В зв’язку із внесенням змін до статті 33 Закону України «Про охорону праці», відповідно до Положення про територіальні органи Державної служби України з питань праці, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 27.03.2015 року №340, контроль за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці та забезпечення проведення державної експертизи умов праці здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю - Державна служба України з питань праці.

В подальшому керівники підприємств, установ та організацій повинні направляти матеріали атестації робочих місць за умовами праці для здійснення експертизи умов праці до управління Держпраці у Миколаївській області, яке знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Маршала Василевського, 40/1, тел. 50-01-34.   

Нагадуємо, що відповідно до п.4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 року №442, відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації робочих місць покладається на керівника підприємства, організації.

Проведення наглядової роботи з реалізації державної політики щодо соціального захисту працюючих, зайнятих на роботах з несприятливими умовами праці на підприємствах, в установах і організаціях усіх галузей народного господарства, незалежно від форми власності та видів діяльності залишається за управлінням соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради відповідно до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування».

Читайте також

До уваги підприємств, установ, організацій, підприємців Южноукраїнської міської територіальної громади!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

У зв’язку з надзвичайно високим класом пожежної небезпеки, яка склалася на сьогоднішній день,...

Про соціальні виплати

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...

Відбулося засідання координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення Южноукраїнської міської територіальної громади

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

11.06.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання коо...

Чим відрізняється тепловий удар від сонячного: симптоми і невідкладна допомога для дорослих і дітей

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Чим спекотніше літо, тим більше шансів зіткнутися з тепловим і сонячним ударом — обидва ці ста...