Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Колектив Южноукраїнської міської лікарні провів зустріч з народним депутатом України Олександром Лівіком
AA

Колектив Южноукраїнської міської лікарні провів зустріч з народним депутатом України Олександром Лівіком

20.02.2019 р. фахівці лікарні вперше після отримання Южноукраїнським міським бюджетом субвенції з державного бюджету для реалізації інвестиційних програм і проектів щодо соціально – економічного розвитку міста зустрілися з народним депутатом України Олександром Лівіком.

Комунальний заклад «Южноукраїнська міська лікарня» є лікувально-профілактичним закладом, який працює, як важлива ланка єдиної системи радіаційної безпеки об'єктів ядерно-паливного циклу України. Лікарня входить до складу Вознесенського госпітального кругу. Профіль лікарні визначено як лікарня інтенсивного лікування першого рівня.

За сприянням Олександра Лівіка отримано коштів державного бюджету на суму 36,5 млн. грн. На ці кошти значно поліпшено матеріально - технічну базу закладу - придбано сучасне медичне обладнання та апаратура. На даний момент планується придбання та установка комп’ютерного томографа, санітарного автомобіля, відео ендоскопів, електрохірургічного блоку з набором інструментів, системи забезпечення медичними газами та інших медичних сучасних приладів. Усього планується освоїти фінансування з державного бюджету на модернізацію лікарні в розмірі 56 млн. грн.

В ході зборів Олександр Лівік сердечно привітав колектив лікарні з ювілеєм, позначив подальші напрямки розвитку діяльності лікарні, наголосив, що заклад є найліпшим перспективним лікувальним закладом в регіоні. Особливо підкреслив важливість збільшення та збереження кадрового потенціалу, соціальний захист, у тому числі молодих лікарів, готовність до роботи в умовах триваючий реформи системи охорони здоров’я м. Южноукраїнська.

Детально проаналізував роботу підрозділів закладу, в ході жвавої дискусії намічено шляхи та завдання з підвищення ефективності роботи Южноукраїнської міської лікарні в рамках Вознесенського госпітального округу в якості лікарні інтенсивного лікування першого рівня. Особо підкреслив важливість зваженого підходу в сучасних суспільно – політичних реаліях, необхідність стабільності розвитку держави, зміцнення ії європейського вибору.

Ще раз було наголошено, що при активної співпраці та підтримки народного депутата України Олександра Лівіка здоров’я населення завжди буде під надійним захистом медичних працівників КЗЮМЛ!

 


 

Читайте також

6 причин відвідати лікаря-уролога

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

Лікар, що спеціалізується на лікуванні захворювань сечостатевої системи, іменується урологом. Багато...

Коли проходити профілактичний медичний огляд учням? Готуємося до початку навчального року

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

Наприкінці літніх канікул батьки починають активну підготовку дітей до нового навчального року. Пере...

Вшанування пам’яті загиблих українців внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

Від початку війни українські військовослужбовці неодноразово демонстрували свою відвагу, мужність та...

Опіки

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

Діти дошкільного віку надзвичайно активні та неймовірно цікаві до всього, що їх оточує. Ін...

КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» запрошує на роботу лікаря-нарколога, терапевта, педіатра, невропатолога та нефролога

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» запрошує на роботу лікаря-нарколога,...