Виходь на світло! Ризики та негативні наслідки незадекларованої праці для суб'єктів господарювання
Зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану Задекларована праці = трудов...
Res --> 1
Станом на сьогодні під опікою Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12,7 млн застрахованих осіб – працевлаштованих і самозайнятих осіб, ФОП, осіб, що працюють на умовах цивільно-правових договорів. Зазначені особи мають право на отримання допомог, страхових виплат, медичних і соціальних послуг за рахунок коштів Фонду у разі настання страхового випадку в період роботи.
Кількість застрахованих осіб, які відповідно до законодавства підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню і сплачують (сплачували) та/або за яких сплачується чи сплачувався ЄСВ, упродовж останніх років зросла на 2,3 млн – з 10,4 млн у 2017 році до 12,7 млн у 2019 році.
Зокрема, зростання чисельності застрахованих у Фонді осіб пов’язано із віднесенням з 01.01.2016 фізичних осіб-підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, до застрахованих осіб, оскільки вони є платниками єдиного внеску на загальних підставах.
Крім того, страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності підлягають особи, які виконують роботи (надають послуги) на умовах цивільно-правових договорів, на підприємствах, в установах, організаціях будь-якої форми власності та господарювання.
Нагадаємо, Фонд соціального страхування України в разі настання страхового випадку здійснює надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, допомоги по вагітності та пологах, допомоги на поховання; за наявності медичних показів фінансує проходження курсу реабілітаційного лікування на базі санаторно-курортних закладів; у разі нещасних випадків на виробництві або набуття професійних захворювань здійснює оплату лікування всіх прямих наслідків нещасних випадків, у разі часткової або повної втрати працездатності здійснює надання одноразової допомоги та щомісячних страхових виплат, фінансує санаторно-курортне лікування, забезпечення технічними засобами реабілітації, ліками та медичними виробами тощо.
Зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану Задекларована праці = трудов...
В Україні розпочався поступовий перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних мед...
Система охорони здоров’я сьогодні — це понад три мільйони працюючих, тисячі лікувально-п...
В умовах поширення коронавірусної інфекції та впровадження карантинного режиму на території України&...
Профілактичні заходи Інфікування SARS-CoV-2 відбувається контактним та крапельним шляхами. Повітр...
Заходи з профілактики інфекцій здійснюються працівниками охорони здоров'я (медичними працівникам...
За висновками вчених-фізіологів для більшості людей робота у нічний час несприятливо впливає на здор...
Робоче місце - первинна і основна ланка виробництва, раціональна його організація має найважлив...
Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за власні кошти забезпечити фінансування та орг...
Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності за листками...