Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Кабінет Міністрів України продовжив режим надзвичайної ситуації і карантинні заходи у зв’язку із корона вірусною інфекцією в Україні до 31 грудня 2022 року
AA

Кабінет Міністрів України продовжив режим надзвичайної ситуації і карантинні заходи у зв’язку із корона вірусною інфекцією в Україні до 31 грудня 2022 року

Про це повідомили представник Уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук та голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Продовжено режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2022 р. для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України шляхом внесення змін до розпорядження КМУ від 25.03.2020 № 338 «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації». Продовжено карантин до 31 грудня 2022 р. на всій території України», – йдеться у повідомленнях народних обранців.

Нагадаємо: востаннє Уряд продовжував коронавірусний карантин у травні 2022 року. Тоді його дію було продовжено до 31 серпня. Відтак карантин, запроваджений через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19, було введено в Україні в березні 2020 року. З того часу його умови неодноразово змінювали.

У липні нинішнього року Всесвітня організація охорони здоров’я закликала країни світу відновити карантинні обмеження проти COVID-19 у плані дотримання маскового режиму та масового тестування населення.

На початку липня 2022 року Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомляв, що в державі збільшилася кількість хворих на коронавірусну інфекцію. А от наприкінці липня в Україні виявили перші випадки нового різновиду штаму коронавірусу «Омікрон», який активно поширюється у світі. Також у світі зростає і кількість смертей, спричинених коронавірусом.

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян не нехтувати ознаками застуди та звертатися до сімейних лікарів з приводу консультації та здійснення профілактичних щеплень проти коронавірусної інфекції.

Читайте також

Звіт управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді"

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

ЗВІТ управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  про виконання міськ...

Про справи сердечні

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Людське серце є головним органом кровоносної системи, робота якого забезпечує дихання та живлення тк...