Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Фізичним особам-підприємцям виплатять неотримані карантинні 8000 грн.
AA

Фізичним особам-підприємцям виплатять неотримані карантинні 8000 грн.

Фізичні особи-підприємці та наймані працівники, які подали заяви у квітні-травні на 8000 грн допомоги, але не отримали її через помилку в банківських реквізитах, зможуть зробити це до 15 грудня.

Відповідна постанова схвалена Кабінетом Міністрів України, повідомляє Мінсоцполітики.

Уряд надав можливість застрахованим особам, які зверталися щодо отримання одноразової допомоги навесні поточного року у зв’язку з запровадженням в окремих регіонах «червоного» рівня карантинних обмежень, але не змогли отримати 8000 грн через невірно вказані банківські рахунки.

Фізичні особи – підприємці зможуть повторно звернутися через сервіс «Дія» для їх отримання.

Інформація про необхідність подання повідомлення про уточнення реквізитів банківського рахунка для виплати допомоги надійде застрахованим особам від Мінцифри через портал або мобільний застосунок «Дія».

Застраховані особи після надходження відповідного повідомлення для отримання допомоги у розмірі 8000 грн зможуть до 15 грудня 2021 року включно сформувати та подати повідомлення через «Дію» із зазначенням правильних реквізитів банківського рахунка для виплат.

Перерахування допомоги буде проводити державний Ощадбанк на банківський рахунок (за стандартом IBAN) у банку, в якому відкрито рахунок отримувача, зазначений у повідомленні.

Нагадаємо, з 19 квітня 2021 року почався прийом заявок на отримання 8 тис. грн держдопомоги через посилення карантину.

Виплати по 8 тис. грн українцям і бізнесу у «червоних зонах» здійснювалися після подання заявки на порталі або в застосунку «Дія».

У квітні на виплати фізичним особам - підприємцям і найманим працівникам із держбюджету спрямували раніше виділені 1,4 млрд грн. 

Гроші отримали 175 тис. фізичних осіб – підприємців і найманих працівників.

Водночас було зареєстровано понад 340 тисяч заяв на виплати, що вдвічі перевищило передбачені та потребувало близько такої ж суми держдопомоги.

Тому уряд виділив ще 1,4 млрд грн на карантинні виплати фізичним особам - підприємцям і найманим працівникам.

Загалом держава виплатила українцям 2,704 млрд грн допомоги.

 

Читайте також

Гід з держпослуг для міжнародної підтримки

Відділ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської ОВА

  Увесь цивілізований світ підтримує нашу країну. Наше завдання — продовжувати його за...